Wpis z mikrobloga

@daniel-zwierzynski wiem, że masz w dupie, co my tu piszemy, ale chcę Ci coś wytłumaczyć. Nie chodzi o to, że Ci ludzie zaglądają do portfela i zazdroszczą - chodzi o to, że wybiłeś się TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki strimowaniu z ludźmi, z ekipą, rodziną i widzami. Gdybyś był sam, to prawdopodobnie nie wybiłbyś się do topki Jutuba. Sam nieraz mówiłeś, że wszystko osiągnąłeś z ekipą, a mimo to prawie cała kasa idzie do Ciebie, nawet porządnej ekipy remontowej nie chcesz wynająć do zrobienia łazienki. Dlatego ludzie się spinają o donejty. Powinieneś się bardziej dzielić z parobkami, bo bez nich byś nie istniał. Wiem, że to uraża Twoje ego, ale taka jest prawda. Zachowujesz się, jakbyś sam wszystko osiągnął (nawet nie mówię, że teraz, jak masz złamaną nogę, bo wcześniej było to samo). Traktujesz ich jak ludzi na posyłki, do przynoszenia i podawania rzeczy. Tal było jeszcze przed złamaniem nogi. Dlatego ludzie się czepiają Twojego hajsu. Ogarniasz to chyba, co nie? To nie jest nic trudnego do pojęcia, nawet dla nieszczególnie mądrego człowieka.
#danielmagical #patostreamy
  • 6