Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 132
Zna ktoś kogoś, kto wciska przyciski do otwierania drzwi w #metro? Może jest tu ktoś kto wciska te przyciski?
Mam do takiej osoby pytanie.

Jakie procesy myślowe kierują taką osobą? Czy myśli ona, że jak nikt nie wciśnie przycisku to drzwi w całym pociągu się nie otworzą? Czy myśli ona że ratuje świat?

#warszawa #pytanie
Unik4t - Zna ktoś kogoś, kto wciska przyciski do otwierania drzwi w #metro? Może jest...

źródło: comment_Et8MM7APkDLk39i57DFZj8ZaXqA8Yk3s.jpg

Pobierz
  • 155
Jeżdżę metrem, autobusami i tramwajami i jakoś nie mam problemu z ogarnięciem że w tramwaju jak przycisku nie wciśniesz to z duża szansa nie wysoadziesz ale drzwi w metrze otwierają się zawsze. Serio to takie trudne? XD


@Unik4t: doskonale wiem, że przyciski w metrze nie otwierają drzwi. ale czasem po prostu moją głowę zaprząta co innego i jak przed tymi drzwiami stoję, to sobie bezwiednie wcisnę ten przycisk. nic złego nigdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@duprees: zdarzyło mi się to zobaczyć.
Kiedyś stałem przy drzwiach czekając aż pociąg wjedzie na stację, a ktoś do mnie "przepraszam" - odwracam się i odsuwam, a osoba przyciska przycisk xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zarzucasz ludziom, że nie myślą, to co się dziwisz?

@Lipathor: ale to ludzie powyżej napisali, że robią to z zamyślenia/roztargnienia/przyzwyczajenia. XD