Wpis z mikrobloga

Ponieważ targetem Wonzia są ludzie sukcesu, bezrobotni i studenci, a ja do żadnej z tych grup się nie łapie, napisałem dla siebie prostą aplikację wyświetlającą ostatnie strumyki które przegapiłem i pomyślałem, że może ktoś chciałby z czegoś takiego skorzystać więc dałem ją online:

http://jarchiwum.pl

Apka daje możliwość oznaczania strumyków jako obejrzane, zapisywania ich do ulubionych (do obejrzenia na później), dodawania i usuwania streamerów no i oglądania strumyka z okienkiem bieda czatku. Na stan dzisiejszy dane zapisuje w pamięci przeglądarki co ma swoje wady i zalety (nie potrzeba się rejestrować, ale na innej przeglądarce tracimy stan apki).

Nie wiem na ile jest coś takie potrzebne, więc prosiłbym o jakiś feedback.

#wonziu
  • 18
@krajzega: Tak jest z tym problem, ponieważ twitch w żaden sposób nie oznacza strumyków wonzia na innym kanale. Możesz sobie dodać kanał "nvidiageforcepl" i flagować strumienie ojca.
@schriker: dla mnie zajebiste! Działa milion razy szybciej niż Twitch (niezrozumiałe to dla mnie jest bo i tak apka korzysta z odtwarzacza Twitchowego)

Póki co na pierwszy rzut oka można by dodać możliwość przewijania strzałkami lewo prawo co pięć sekund. Do zgrywania materiałów na filmiki jest to bardzo ułatwiające życie.

A tak poza tym miodzio.

Jednak pracy pana @blamedrop nie zastąpi póki co bo zawsze jest opis co było, a apka
Jednak pracy pana @blamedrop nie zastąpi póki co bo zawsze jest opis co było i nie pokazuje Nvidii ¯_(ツ)/¯ Ale ładnie się będzie to uzupełniało nawzajem :)


@dryndol: To w żaden sposób nie ma na celu zastąpić wpisów @blamedrop ponieważ ta apka zwyczjanie pobiera dane z twitchowego API i je wyświetla w miarę przyjazny sposób. @blamedrop robi świetną robotę, tworzy content ręcznie co oczywiście przekłada się na jakość.

i nie