Wpis z mikrobloga

hejka,
może ktoś tutaj będzie mi w stanie pomóc.
Złożyłem wniosek do kraowskiego US (Nowa Huta) o zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami.
Wszystko fajnie, ale muszę zapłacić opłatę skarbową 21zł i dostarczyć im potwierdzenie.
I tu pojawia się problem, na jakie konto ja mam zrobić przelew? Nigdzie nie ma takiej informacji.
Strona US Kraków-Nowa Huta, podaje różne numery kont, ale nie ma specjalnego do opłat skarbowych.
Orientuje się może ktoś z was?

#podatki #urzadskarbowy #krakow
  • 13
@tertex: Z tego co widzę, to nie wpłaca się opłaty skarbowej na konto w US tylko na konto Urzędu Miasta. I to jest najprawdopodobniej to konto:

https://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=15208

Wpłat z tytułu opłaty skarbowej można dokonywać na rachunek bankowy UMK 49 1020 2892 2276 3005 0000 0000 lub bez ponoszenia dodatkowych opłat w placówkach PKO Banku Polskiego SA na terenie Krakowa i kasach urzędu.

Na podstawie Uchwały nr CI/2610/18 Rady Miasta Krakowa z
@tertex: W tym US jest kasa, idziesz z wnioskiem do kasy, placisz 21zl (tylko gotowka!), a pozniej idziesz z wnioskiem i potwierdzeniem oplaty do punktu obslugi klienta. Ja tak robilem niedawno ;-)
@rogal7: Tylko, ze ja chce uniknac wizyty w US calkowicie, dlatego tez skladam wniosek online i zaswiadczenie jest takze w formie elektronicznej
@okin: no ja wlasnie podpisalem dokument za pomoca epuap i oplata skarbowa nadal sie nalezy