Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pytanie do #rozowepaski i #niebieskiepaski: czy ja naprawde jestem jakaś dziwna i staroświecka bo oczekuję, że facet będzie za mnie płacił na pierwszych randkach? Rozumiem w późniejszym etapie coś postawić niebieskiemu, ale na początku relacji to przecież mężczyzna powinien zabiegać o partnerkę i pokazać, że mu zależy na tej relacji. Zaczęłam się nad tym zastanawiać po wpisie jednej z mirabelek. Ogólnie jestem przerażona dzisiejszymi czasami, kiedyś to była podstawa. A teraz księciuniom się w dupach poprzewracało, bo mają seks na pierwszej randce i przestają się starać.

#zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (195)

Ja pierdole, gość który jedyne co na swoim patronite oferuje to modlitwa i eucharystia za patrona(xD), jako pierwszy osiągnął milion złoty wsparcia xD Jak w tym kraju ma być dobrze.
    #bekazkatoli #bekazpodludzi

odpowiedzi (88)

Z racji, że minęło mi już 10 lat na tym portalu to małe i pierwsze #rozdajo. Biorą udział pulsujący.

Oddaję w dobre ręce 100 miliardów dolarów (100 000 000 000 000). Zielonki nie biorą udziału.
    Dodatkowo nie bierze udziału grupa, która wskażecie w komentarzu i dostanie najwięcej plusów (np. #rozowepaski #niebieskiepaski #bekaztransa czy inna grupa, może uda mi się to jakoś ogarnąć ( ಠ_ಠ))

Wysyłka na mój koszt

#wykop #10yearschallenge #waluty #banknoty
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

Advertisement