Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak u was, ale u mnie cykl życia fify powoli dobiega końca, ogólnie co roku mam tak, że w okolicach grudnia przestaje grać w FUTa i gram sobie karierę albo sprzedaje fifę i gram sobie w NBA 2k1X lub Football Managera, nie wiem po prostu im dłużej w to gram i teoretycznie staje się lepszy bo coraz to wyższy mam skillrating i lepszy bilans w LW to tym mniej funu mam z gry. Najprzyjemniej gra mi się na początku gry i to wcale nie dlatego, że EA jeszcze nie zdąży spatchować gry, a dlatego że ludzie jeszcze nie poznali tych wszystkich rakowych taktyk i kombinacji i każdy mecz jest inny, gra się na ludzi grających różnymi formacjami, stylami gry itd. a teraz? 4-3-2-1, #!$%@? timed finessami i constant pressing w każdej grze. Pograłem teraz trochę w LW, ale daje spokój i odpalam FMa 19 albo RDR2.
#fifa19
  • 5
  • Odpowiedz
@Rifo w 17 grałem do maja, w 18 do marca, a 19 skończę zaraz po nowym roku, tylko monety sprzedam. Ogólnie na początku grało mi się też super, ale to dlatego, że mało osób grało przez co serwery dawały radę, ale 2 tyg od premiery skończyło się
  • Odpowiedz
@mirek_januszy: też prawda wprowadzili patcha mającego poprawić delay, a czasami mam większy niż przed patchem, a gram na kablu i z internetem jest wszystko ok
  • Odpowiedz