Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem #wykopaka od @JohnnyBanan .

I od razu muszę powiedzieć: paczka jest genialna! Nawet ja nie sądziłem, że z mojego dziwnego opisu da się tyle wywnioskować i zrobić z tego coś tak wspaniałego. W ładnie opakowanej paczce znalazłem kilka innych paczek i tu pierwsze zaskoczenie: wszystkie były związane z jakimś filozofem, ale świetny pomysł, do tej pory nie mogę wyjść z podziwu!

Z owych paczek najbardziej podobały mi się dwie: paczka Pascala, w której był rum (!) i paczka Nietzschego, w której nie było niczego (!!!). Jeszcze ułożyłem filozofów chronologicznie i Nietzsche został na koniec, gdzie po tylu świetnych paczkach nie mogłem się doczekać co jest w ostatniej, największej - efekt spotęgowany instant :D

I list, który wszystko wyjaśnia i opisuje cały prezent. Dziękuję, czytało się jak wiadomość od dobrego kumpla.

Cała paczka to jeden wielki majstersztyk - przemyślana, dopracowana i trafiająca dokładnie w to, co chciałem dostać - choć sam nie wiedziałem co to powinno być. Dziękuję bardzo i każdemu życzę tak zaangażowanego w akcję użytkownika jakim jest JohnnyBanan :)

źródło: comment_AU9XOlzcNdQX79wFlQOoI2DW2Uu3z2XU.jpg
  • 8
@altersuperego: Nie ogarniam to w paczce Nietschego bylo cos, czy nie bylo Nietschego? Czy to byla tylko paczka Nietschego ale Nietschego w niej nie bylo.
Czy w pacze byl kot Schroedingera? Choc teraz w zasadzie juz nie masz kota.
Pascal to jest jednak pomocny koles i daje sciagi filozoficzne