Wpis z mikrobloga

Siemka, tym razem gola nie wrzucam, ale mam do was ogromną prośbę. Wiele razy pisaliście mi czy @Ziqsu @matixrr i @nieodkryty_talent że robimy świetną robotę w tym tagu i bywały nawet głosy że nawet powinno się nam za to płacić. Jako że kończy się rok i wszyscy jesteśmy w świątecznym nastroju to zgadnijcie co? Dzisiaj możecie się nam odwdzięczyć!

Sprawa wygląda tak - miesiąc temu mirek @onionhero wrzucił wpis w którym prosił o wpłaty na protezę dla swojego szwagra, Kamila. Dzisiaj to my was o to prosimy. Zróbcie co możecie, wierzymy w was i wierzymy że to co nam pisaliście np. podczas mundialu nie było słowami rzucanymi na wiatr.

Pełen opis
SięPomaga
Fundacja Kawałek Nieba

Każda złotówka to będzie "dziękuję" za naszą robotę w tym roku i znak że robimy coś fajnego, coś co może przełożyć się na coś większego niż tylko wrzucanie bramek. Bardzo na was liczę, pokażcie że mamy siłę i zróbmy Kamilowi święta!

Z naszej strony Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! Pozdrawiamy, ekipa #golgif :)

Zawołam jeszcze #mecz i #pilkanozna. Oczywiście jeśli nie chcesz lub nie możesz wpłacić na ten cel to zwyczajnie zaplusuj żeby więcej osób zobaczyło ten wpis. Z góry dziękujemy.
  • 23