Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Kurcze, pamiętam tamte wydarzenia. Europa Wschodnia zaczęła zrzucać komunistyczne jarzmo, ale nikt nie sądził, że w Rumunii będzie to samo. Kiedy kilka lat temu wspominaliśmy tamte wydarzenia w gronie kilku osób zza wschodniej granicy i zastanawialiśmy się, czy to był zwykły przewrót pałacowy (bo do władzy doszedł Iliescu), czy też maczała w tym palce CIA, KGB czy może Francuzi, jeden z rozmówców (Rosjanin) popatrzył na nas z politowaniem i powiedział coś w
@yosemitesam: to akurat zdaje się jest już mocno udokumentowane, że CIA i RFN tam najmocniej działali, czego efektem mialo byc w ostatecznosci zjednoczenie Niemiec. Rosjanie z pozycji skutecznych hien tam wjechali. Tak to w skrocie sam zapamietalem po kilku dokumentach i artykulach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
Ja #!$%@?ę, moja matka zarządziła wczoraj intensywne świąteczne porządki, od rana #!$%@?łem z mopem po kwadracie a po obiedzie oddelegowała mnie do trzepania #!$%@? dywanu. No to zwinąłem gnoja i niosę na trzepak za blokiem a tam jakieś zamieszanie, #!$%@? zbiegowisko, gapie, proboszcz, dzieci w strojach ludowych, chleb i sól, trzepak odgrodzony barierkami i nawet telewizja regionalna z kamerą stoi. Ale #!$%@? idę twardo jak po swoje, przeciskam się przez tłum i