Wpis z mikrobloga

Witam Mirabelki i Mireczki!
Po prostu muszę pochwalić się moją kolekcją komiksów o Sknerusie którą w pełni skompletowałem kilka dni temu.
Z góry przepraszam za jakość zdjęcia, ale muszę korzystać z kilku chwil kiedy Różowego Paska nie ma w domu.
"Historii tego swetra i tak by nie zrozumiała" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakieś dwa lata temu postanowiłem odkupić zagubione dzieciństwo, czyli pierwszy komiks (na zdjęciu po lewej u góry) który gdzieś przepadł. Kupiłem, ale przy okazji doznałem olśnienia - istnieją kolejne tomy! No i musiałem je mieć xD

Tutaj macie trochę więcej szczegółowych informacji https://pl.wikipedia.org/wiki/Komiksy_z_Kaczogrodu
Taka mała ciekawostka- pierwszy komiks, korzeń serii i chyba najlepszy z nich wszystkich nie jest "Komiksem z Kaczogrodu", lecz specjalnym milenijnym wydaniem Kaczora Donalda (1/2000).

Może niektórym z Was przypomni się dzieciństwo. Jak czytałem komiks teraz, już jako poważny Mirosław na etacie, w pełni dostrzegłem geniusz twórcy. Jako dziecko zachwycałem się wspaniałymi przygodami, a teraz dostrzegłem ciężkie relacje bohaterów i smutną historię człowieka który poświęcił swoją duszę dla pieniędzy. Opowiadając kumplowi o moich spostrzeżeniach zapytał tylko "czy my myślimy o tym samym komiksie?". Jeżeli kurzy się on gdzieś u was w piwnicy zachęcam do odświeżenia historii.
Trzymajcie się i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

#sknerus #sknerusmakkwacz #komiks #komiksy #donrosa #kaczordonald
kurdewszystkieloginyzajete - Witam Mirabelki i Mireczki!
Po prostu muszę pochwalić s...

źródło: comment_MOjvzgFBdDSnoNU6mKgqMWLjjZ8YJ8uB.jpg

Pobierz
  • 5