Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrainDeadPixel: @Norskee: problem jest taki, że to nie dla mnie tylko dla ojca, który nie chce się zaprzyjaźnić z pusczaniem muzyki przez blutufa. Auto to skoda karoq więc ma choćby android car. Głównym argumentem ojca jest to, że nie będzie mógł puszczać muzyki z telefonu za granicą przez brak internetu
@ger47: nie spinaj się tak :)
Zakładam, że chodzi o wbudowane radio fabryczne, bo inaczej byś już kupił blaupunkta z cd.
Cokolwiek na BT całkiem bezobsługowe nie będzie.
Transmitery są spoko, jak twój ojciec nie ogarnia muzyki na komórce, to pewnie jest już trochę głuchy i utraty jakości nie zauważy.
No ale ciągle co jakiś czas będzie dupę truł, że przestało działać.
Da się przerobić wbudowane radio i dorobić wejście AUX,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: tu leży pies pogrzebany, uparl się na to odtwarzanie płyt, szukam w necie jakiegoś sposobu, ale bez sukcesu na razie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykopyrek: na wymianę auta czy dorobienie aux nie ma szans- dopeiro parę tygodni temu wyjechało z salonu, nie chce mi się wierzyć, żeby w aucie z 2018 roku dało się przerabiać radio bez naruszania gwarancji.
@ger47: niedoczytałem, że to nówka.
Urządzenia do pracy w domu słabo się nadają do auta. Discman to chyba zła droga.
Na bogato byłaby opcja zrobienia profesjonalnie car-audio ze zmieniarką płyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: o czym ty do mnie piszesz? Auto ma bluetooth, USB, Android Car, jak dla mnie supcio pod względem multimedialnym. No ale nie odtwarza płyt CD i mój ojciec nie może się z tym pogodzić