Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
tak na koniec 2018 roku wrzuce wam moje małe odkrycie, żebyście mieli co fajnego i szybkiego zjeść w 2019 ()
ochota na burgera mnie naszła ostatnio, ale mi się robić nie chciało i szukałam jakiegoś zamiennika z dobrym składem i w miarę taniego - znalazłam, w Intermarche za 6,99 także spoko, na opakowaniu jest napisane, że na 4 burgery, ale ja robiłam sobie partiami po 1/3 opakowania i zawsze starczyło na dwa, więc można śmiało powiedzieć, że styknie na 6 jeśli nie robicie takich ogromnych
miłego wieczorku wam życzę, na dole podrzuce zdjęcie składu
#wegetarianizm #weganizm
źródło: comment_OY7rmSvu33ILThzUW2xaIkZPln6h1PzJ.jpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@esci: dla mnie to jest mega tanio jak za coś co nie jest typowym gotowcem-gównem-trucicielem, a takie co jadłam wcześniej i były git kosztowały 15 ziko XD
@RobertKowalski: Mam wrażenie że zwieracze to zaczynają boleć wykopowych mięsojadów za każdym razem, kiedy bidulki zobaczą wegańskie jedzenie.

@lukija: Najważniejszego nie napisałaś: dobre to? Zakupiłem swego czasu "Vegetarianische Schnitzel" W Kauflandzie i poza tym, że był wegański i z promocji nie miał wiekszych zalet. Zazwyczaj klepię sobie burgery / kotlety sam, ale lubię uczucie komfortu pod tytułem "żelazna porcja gotowego żarcia na czarną godzinę".
@lukija: Dobrze wiedzieć.
Zasadniczo w kategorii burger buraczano jaglany królem jest wersja z Jadłonomii, ale umówmy się: nie da się tego zrobić szybko i bez upieprzenia połowy kuchni. A bywają takie dni (albo kac albo zamkniete sklepy), kiedy trzeba sięgnąć po wersję instant. Dlatego się powtórzę i stworzę taką klamrę kompozycyjną - Dobrze wiedzieć :)
@lukija jest jeszcze wersja paprykowa i szpinakowa, dostępne w Rossmannie. W ogóle warto sobie zerknąć na Soligrano. A z takich gotowców z dobrym składem jest jeszcze firma inna bajka (też dostępne w Rossmannie), ale jeszcze nie testowałam. Oni mają z tego co kojarzę obiady i śniadania
@lukija bardziej patrzyłam na obiady, bo owsiankę jakoś wolę zrobić sama :P a co do burgerów, paprykowy jest mega dobry, (a nie jestem wielką fanką papryki) polecam z całego serduszka