Wpis z mikrobloga

Chciałem wyjść z przegrywu w tym nowym roku a co dostałem?! Skręconą kostkę i wybity ząb...
Ale od początku-w sobotę przed sylwestrem postanowiłem usunąć konto ponieważ zaklęte koło przegrywu uciskało moją szyję coraz bardziej i postanowiłem się z tego wyrwać. Normiki mówią że nowy rok to dobry czas na zmiany i inne duperele więc postanowiłem z moim żywym znajomym @ahaok (jest niski ale nie ma tych 160 czy ile on tam pisze XD) wybrać się na piwo do pubu i w końcu POROZMAWIAĆ na fristajlu z dziewczyną nie spotkaną przez aplikacje randkową.

Jedziemy do powiatowego i wchodzimy do baru. Jest zabawa ludzie weseli i ogólnie w miarę spodobał mi się ten wesoły klimat miejscówki. Zamawiamy rozwodnionego żywca i siadamy przy barze. Nagle widzę 2 młode dziewczyny takie w zależności od gustu 5-7/10 fajne, uśmiechnięte idę do kibla, walę setkę na odwagę pytam się oka czy idziemy a on na to że nie bo jakoś mu się nie chce (ja nie kierowałem więc mogłem wypić więcej a zapewne po 1 piwie też bym się bał zagadać)
Mówię mu "Dobra idę sam nie #!$%@?ę się #!$%@?!" i idę przedstawiam się i #!$%@? jakieś pierdoły że mam te 26 lat i jeżdżę na desce i zbieram winyle morda mi się nie zamyka one coś się pytają uśmiechają się, rozmowa nie jest zła. Po 15 minutach mówią że muszą iść do toalety (nie wiem czy to oznaczało że #!$%@? XD) a ja mówię że będę czekał i w tym czasie idę z qmplem na fajeczkę.
I teraz najważniejsze-ni stąd ni zowąd pojawia się 3 sebiksów #!$%@? dresiarzy i się zaczynają #!$%@?ć do mojego stroju '90 skate. Próbowałem do końca załagodzić sytuację ale nic nie wskazywało że pięści pójdą w ruch. Nie trudno się domyślić że dostaliśmy #!$%@? mi wybili zęba i tak nieszczęśliwie upadłem że skręciłem kostkę i #!$%@?ła mi się torebka stawowa. Ahaok ma tylko małe rozcięcie łuku brwiowego. O siniakach nie wspominam...polecieliśmy do szpitala z moim ojcem bo jeszcze trzeźwi nie byliśmy. Oczywiście na sor przyjęli nas jak jakichś zjebów co się nie umieją bawić normalnie w sylwestra...
Zajebisty sylwester #!$%@? pozdrawiam w nowym roku 2019 wszystkich prawdziwych #przegryw

#randkujzwykopem #tfwnogf
Pobierz scotieb - Chciałem wyjść z przegrywu w tym nowym roku a co dostałem?! Skręconą kostkę...
źródło: comment_GOzyZQmR8hVDBLeQsg4fROlgMjSt457r.jpg
  • 16
@scotieb: No to serio normalny ubiór chyba, sam jestem przeciwnikiem rurek, jakichś ciasnych rajtek itp. ale te spodnie i trampki są jak najbardziej ok. Pomijam już fakt bicia kogoś za ubiór, podejrzewam że zazdrość wzięła górę bo z Tobą gadały różowe a oni mogą najwyżej konia zwalić wspominając jakie były ładne. Szybkiego powrotu do zdrowia!
@scotieb: dla wartościowej kobiety nie liczy się wygląd a wnętrze, co z tego że teraz wyglądasz jak milion dolarów skoro za 30 lat będziesz stary i brzydki? każdy starszy facet Ci powie abyś nie szukał ślicznej lecz mądrej. Z ładnej miski się nie najesz, ja już się przejechałem po paru latach związku z "piękną księżniczką". Te najładniejsze zazwyczaj nadają się tylko do łóżka bo przecież księżniczka nie będzie zmywać garów czy
@GrindujTopy: co Ty pierniczysz dobieramy sie w pary pod katem wygladu, a nie jakiegos wnetrza. Zebys dostal mozliwosc pokazania swojego wnetrza to Twoj wyglad musi byc dla drugiej osoby co najmniej akceptowalny. No chyba ze masz bardzo duzo zasobow, wtedy mozesz nadrobic to nimi i zyskac zainteresowanie.