Wpis z mikrobloga

No witam… hejterów, którzy za plecami się śśśmieją, robią komentarze głupie… no i co? Jakoś was to rusza? Bo mnie to nie rusza w ogóle. Zastanówcie się coś. Piszcie co chcecie, róbcie co chcecie, a w dupie mam was. Hejterów. Piszcie tak dalej ja będę na swoją stone stawiał wasze filmiki o mnie, komentarze o mnie… podałem wam – #!$%@?ć herte rów – moja, to jest moja stona, stworzona… dla was, żebyście widzieli, że ja was jebe. Że mam w dupie was. A te komentarze co piszecie… sami sami śśsiebie się ośmieszacie, nie mnie. Bo mnie to jakoś nie rusza. Zastanówcie się, ludzie. Gdzie jest #!$%@? głowa, a gdzie jest dupa. Żal dupę ściska, co? Że nie potraficie mnie zablokować, nie umiecie zablo… nie umiecie… nie wiem… koło dupy mi zrobić? Jesteście tylko mocni w gępie przez Intenet. A w rzeczywistości jesteście… banda pedałów. Przez Intenet jesteście bossami. Fanny was pomysł, u was. Mmm. Też muszę zacząć tak chyba robić. Zobaczyć czy zadziała może, może zadziała może nie. Nie wiem. Widzicie – zlewam na was i tyle. Pozdo!

#bonzo
Pobierz Sepecha - No witam… hejterów, którzy za plecami się śśśmieją, robią komentarze głupie...
źródło: comment_yKaKtoKadIIQnHLcSpKZAApFMgwFpf6U.gif
  • 2