Wpis z mikrobloga

lewactwo (w Polsce głównie LGBT i inne urojenia) narzekają na PiS, bo ten za blisko z kościołem stoi


@Bummerang: To nie ma nic wspólnego z lewactwem, truskawko. Agenci Sanhedrynu wraz ze swoimi zydowskimi świątyniami powinni być już dawno wyproszeni z naszych Słowiańskich ziem
@Lipathor: Teraz to się popisałeś... Niemieckie media jak i sami Niemcy m.in. blokowali rozwój energetyki atomowej w Polsce i blokują nas w innych sprawach ile się tylko da na arenie międzynarodowej.
Inżynierowie i lekarze to trochę przesadzone w zależności od kraju, ale w tych bardziej lewackich to sama prawda zwłaszcza jak wtargną i obrabują Ci dom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spisek przeciwko Polsce to partie zwane PO/PSL
@Lipathor: Ja tam czas mam na dyskusję i notki też wstawiam z kategorią rozwoju schorzenia psychicznego zwanego lewacką logiką. Najwyższy stopień jak na razie nikomu nie byłem w stanie przypisać, a nazywa się on "reinkarnacja artpop w innym koncie"
@Bummerang Enpece bo jakas randomowa konserwa mnie tak podsumowala, lohoho, alez mnie boli xD Najsmieszniejsze, ze sami sobie te nowomowe wymyslacie przez co brzmicie tak samo kazdy jeden: bzz bzz lewactwo, bzz bzz trigger, bzz bzz google. Pozniej zostaje juz tylko projekcja wlasnych cech na "przeciwnika" politycznego i voila, konserwy w pigulce :D