Wpis z mikrobloga

@cryptoqueen_pl: Trochę śmieszek z tego Skowronskiego , good luck boi

Even though U.S. regulators oversee trading of DX’s initial roster of stocks, Chief Executive Officer Daniel Skowronski said he doesn’t need permission from the Americans to offer this service because DX doesn’t operate there. The company says it’s licensed by the Estonian Financial Intelligence Unit with full authorization to operate in the European Union.

The U.S. Securities and Exchange Commission, which
@cypherpunkbtc: za ile go kupiłeś i gdzie?
Nie wierzę, że umiesz in to English. I mam kilka powodów. Pod jedną z wrzutek o tym napisałeś jakąś głupotę, która była zupełnie inaczej opisana w artykule. z tym, że artykuł był po angielsku. Podobnie było w Twoim wpisie o portfelu ln. Wrzuciłeś screen z pytaniem dlaczego Ci zamkneło kanał a na screenie było napisane ładnie bo angielsku dlaczego kanał został zamknięty. Dopiero @
@cypherpunkbtc: dzięki za link. Ja mam certyfikat "Queen Elizabeth II" na poziomie "mój kumpel od whisky, który nauczył mnie tak pięknie władać angielskim" więc wiesz. chyba nie da się zdobyć nic lepszego. Wiem również że wiedza kosztuje i jej potwierdzenie również bo za sam ten certyfikat musiałem zapłacić aż 0gr więc wiesz.
EoT z mojej strony.
@cypherpunkbtc: jedyne co mi dziwnie brzmi w tej historii to to, że kryptogiełda sprzedająca akcje amerykańskich spółek jest zarejestrowana w Estonii.. no rozumiem, że Estonia jest do przodu bardzo w tym temacie.. ale jakoś nie pasuje mi to... czemu na przykład nie Szwajcaria i jej Crypto Valley..? Chyba, że czegoś nie rozumiem...