Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam ze swój #niebieskiepaski problem.
Otóż od kiedy się znamy mój facet nie odczuwa takiego pociągu seksualnego, jak ja. Jest zdania, ze dwa razy w tygodniu to wystarczająca ilość, a w jego oczach mam zbyt duże potrzeby. W dodatku prawie w ogóle nie inicjuje sam stosunku, wszystko wychodzi ode mnie. Twierdzi, ze ja i tak cały czas tego chcę, więc nic nie robi wiedząc, ze ja to w końcu zrobię.
Jestem sfrustrowana i zła, nie chcę uprawiać seksu tylko dwa razy w tygodniu, a co do „nadprogramowych” razy- upominać się i wychodzić w oczach mojego faceta na niewyżytą i wiecznie niezaspokojoną wariatkę.
W dodatku niebieski nie lubi gier wstępnych, od razu seks i jak najszybciej do celu... Rzadko kiedy ma chęć na pieszczoty, nie wspominając o seksie oralnym (oczywiście w jego wykonaniu). Nie wiem, czy może to ze mną jest coś nie tak, niebieski twierdzi, ze mu się podobam i nie w tym leży cały problem...
Zaczynają opadać mi ręce, bo tak naprawdę bardzo go kocham, a przez to zaczynam od niego oddalać i zastanawiam nad sensem tego związku.
Nie chce spędzić całego życia będąc tak rozgoryczona.

#badoo #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania: Różni ludzie mają różne temperamenty i potrzeby seksualne, niestety nie zawsze to idzie w parze z dopasowaniem charakteru. Ciężko znaleźć kogoś, kto by w 100% pasował na wszystkich płaszczyznach. Albo mu się bardziej zachce, albo ty się pogodzisz z mniejszą ilością seksu. Z czasem wszystko "normalnieje", więc postępujący spadek zainteresowania seksem u facetów to niestety częsty przypadek.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ile macie ze sobą stażu? Ile macie lat? Jak dogaduejcie się poza seksem? Wszystko wskazuje na to, że twój niebieski to egoista, bo z tego co piszesz jemu nie potrzeba gey wstępnej, pieszczot, nie upomina się o stosunki, nie inicjuje ich. Spróbuj porozmawiać ze swoim facetem co lubi w łóżku, co sprawia mu największą przyjemność, zachec go, powiedz mu co ty lubisz, co Tobie sprawia przyjemność
itd. Po prostu najlepszym