Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Ehh JAK komunikacja miejska ma być lepsza od prywatnego samochodu? Ciepło, czysto, nikt nie śmierdzi, muzyczka z radia leci.

Posiadanie auta w dużym mieście to jest absolutne minimum. Nie wyobrażam sobie jeździć codziennie autobusem czy tramwajem z żulem obok.

#komunikacjamiejska #warszawa
g.....i - Ehh JAK komunikacja miejska ma być lepsza od prywatnego samochodu? Ciepło, ...

źródło: comment_JYPJA0J0lqaZ90NkAaoTpVL5c1vPxVzn.jpg

Pobierz
  • 8
@gumpa_bobi odkąd zrobiłem prawko w wieku 18, od razu kupiłem jakiegoś gruza za parę zł żeby tylko normalnie dojeżdżać do szkoły, a nie być uzależniony od busa którym jedzie się 3x dłużej i zawsze #!$%@? starymi babami . Od tamtego momentu może raz czy dwa jechałem busem czy PKP. Od 7 #!$%@? lat. Tak to tylko rower/fura. Lepiej mieć jakieś nawet tanie auto, ale swoje, czyste, aniżeli dusić się w komunikacji.
@Gent: @Szarozielony: @WarmWeather: mirki nabijam się, oczywiście że Warszawa ma super komunikację, płacę 125 złotych miesięcznie (pół mojej dniówki za ulgowy) i mam wyjebongo na 1/3 roku.

Auto moje stoi 5 dni w tygodniu na ulicy i tylko jak idę do pracy w weekend to pozwalam sobie pojechać samochodem bo jest luźno i mam gdzie zaparkować. Jeździć samochodem po Warszawie to katorga. Czasem jak jadę autem i stoję w