Wpis z mikrobloga

Jest jakiś max czas na dostarczenie przesyłki PDM z #banggood? (Np. coś w stylu 60 dni na Ali)
Pytam bo paczka mi idzie około 40 dni (ostatni status 14 grudnia z Anglii, że wysłali do Polski) i się zastanawiam czy sobie jeszcze spokojnie czekać, bo były święta i poczta nie ogarnia czy już powoli myśleć o złożeniu życzeń noworocznych skośnookim ;)
Wołam @AliPaczka bo myślę, że może być na bieżąco w temacie.
  • 18
@bizkit53: dowiedziałeś się czegoś na temat tych paczek które utknęły? Może to Poczta Polska blokuje specjalnie albo poszło wszystko do oclenia? "Wygląda to na jakąś zorganizowaną akcje...
@kemp666 nie szukałem jeszcze informacji na ten temat, bo stwierdziłem, że jeszcze poczekam na rozwój sytuacji (ale najpierw i tak planowałem dać o sobie znać Chińczykom, a później np. poczcie)

Generalnie jakby poczta przytrzymała to ok, ale na ten moment nie ma żadnej informacji co się z paczką dzieje - wysłana z Anglii i od prawie miesiąca słuch o niej zaginął, więc ciężko powiedzieć czy jest w Anglii, Polsce, czy na dnie
@bizkit53: banggood oczywiście każe czekać, poczta holenderska Post NL twierdzi, że są tylko przejściowym elementem w tej dostawie i nie mają pojęcia co się dzieje, Poczta Polska oczywiście też nic nie wie...podejrzewam, że cały tranzyt gdzieś utknął ale za cholere nie wiem co jest przyczyną...bywało, że ginęły pojedyncze paczki ale w tym przypadku sprawa może dotyczyć nawet kilkuset...

Najlepsze jest to, że kilka dni później też zamawiałem i tranzyty też utknęły
@avek99: dam znać, jakiś dramat z tymi PDM wszystkimi, z tego co widzę to zwykłe i wiele tańsze Air Parcel Registered dochodzą o wiele szybciej....coś chińczyki namieszali, mam nadzieję że wkrótce to ruszy ale już nerwy powoli puszczają...
Dzisiejsza odpowiedź od Banggood: ""We know that the tracking information has not been updated due to the customs clearance in Netherlands" - jak to możliwe, że odprawa celna w Holandii już trwa prawie 4 tygodnie, skoro tracking pokazuje wysyłkę z Anglii ? Grubo #!$%@? coś jest w tym wszystkim....
@bizkit53: tak, nawet godzina jest ta sama ale wszystkie 6 sztuk u mnie bez zmiany statusu niestety.
Czyli mają tam taki burdel, że nawet z tej samej dostawy nie są w stanie przyjmować wszystkich paczek...nie wiem jak to nazwać :/
@avek99: te z 11 grudnia nadal mi stoją ale ruszyły wszystkie z 14 grudnia !!!! Szok i niedowierzanie ale w dniu wczorajszym i dzisiaj: WER Warszawa, Accepted in Poland