Wpis z mikrobloga

  • 599
Znalazłam swoje pamiętniki z czasów gdy miałam 12 lat.
Cóż za #!$%@?, że 12 latka wylicza, ile pieniędzy zostanie na jedzenie i czy w ogóle zostanie, bo ojciec nie płacił alimentów. Co za #!$%@?, że zamartwiałam się, że nie mam butów do chodzenia. Butów kurła, byle jakich butów od chińczyka z ryneczku żeby mieć w czym chodzić do szkoły.
Jedna guma do żucia dziennie. Jeden tani jogurt dziennie.
W tym wieku nie powinnam się przejmować takimi rzeczami.
#feels
  • 61
Pewien ktoś, dał mi taką radę w życiu

"Z ładnej miski się nie najesz, pamiętaj młody".


@ludwikrakow: nie obraź sie, to bardziej rant, nie staram się nikogo obrazić

ale jak mnie #!$%@?ą takie debilne przysłowia. "Z ładnej miski najesz się tak samo jak z brzydkiej i uszczerbionej" to jest pozytywne, motywujące przysłowie. Liczy się to co do niej włożysz, co ze swoim życiem zrobisz, bardziejn iż posiadanie najnowszego telefonu czy ubrania
ć


ale jak mnie #!$%@?ą takie debilne przysłowia. "Z ładnej miski najesz się tak samo jak z brzydkiej i uszczerbionej" to jest pozytywne, motywujące przysłowie. Liczy się to co do niej włożysz, co ze swoim życiem zrobisz, bardziejn iż posiadanie najnowszego telefonu czy ubrania markowego czyli ładnej otoczki. "Z ładnej sie nie najesz" brzmi jak pie**nie Janusza któremu dupe zżera zazdrość "pa Pjoter na somsiada, bogacz wielki, nowe ałto ma. Ale ty