Wpis z mikrobloga

Chcialbym tylko powiedziec ze mocno NIE polecam samsunga galaxyS9. Mam go od pol roku, bateria to porazka. Jak ktos duzo korzysta to niech sobie power bank odrazu kupi. Na YT rozwalam pelna baterie w 4-5h i podobnie rozmowy. To wszystko z wlaczonym trybem oszczedzania baterii i bez wlozonej drugiej karty sim. Jesli dodacie do tego wifi i sluchawki na BT to nie wstawajcie od kontaktu XD. Nigdy #galaxys8 nie mialem ale mialem #galaxys7 przed dziewiatka i ci co sie przeniosa z s7,s8 na s9 mowie wam ze wasza euforia szybko przeminie. Jest jeszcze kilka wad (czytnik linii z tylu, zaokraglone krawedzie to wg mnie tez wada-jest to mocno niepraktyczne) ale bateria jest tak #!$%@? ze trudno o tym nie napisac. Mowie to jako taki maly fan serii galaxy bo tylko s8 nie mialem, mowie to tez jako amator a nie jakis serwisant czy ktos. Nie zale sie tez a moze powstrzymam kogos od podjecia zlej decyzji. Swoja droga czekam na nastepce s9 i zastanawiam sie czy tez bedzie tak slaby. Moze ktos cos wie juz?
Milego dnia
#samsung #galaxys9 #galaxy #niepopularnaopinia #telefony
Pobierz Blacksnow - Chcialbym tylko powiedziec ze mocno NIE polecam samsunga galaxyS9. Mam go...
źródło: comment_gfRGKKSaqyMqSU1UHz8fWndGdJ8ZZekl.jpg
  • 8
Na YT rozwalam pelna baterie w 4-5h


@Blacksnow: 5h SOT przy włączonym YT (a więc pewnie i wifi) to chyba nie jest tak źle, biorąc pod uwagę że telefon jest małych rozmiarów. Tzn wiem że rewelacja to nie jest i nie bronię Samsunga. Sam mam S9+ i bateria jest jaka jest, ale miałem tego świadomość przed zakupem. Nie sprawdzałeś opinii i testów przed zakupem?
@siejeje: @Blacksnow: @pawullon404: Ja mam S8 od roku i w sumie bateria wytrzymuje cały dzień, tyle że ja akurat nigdy nie przeglądałem YT przez 4-5 godziny aby sprawdzić ile wtedy bateria pociągnie. Ciężko się do tego ustosunkować, bo zależy jaką masz ustawioną rozdzielczość w telefonie, jak mocne masz podświetlenie ekranu, itp. Ja przy normalnym użytkowaniu (Messenger, parę razy Instagrama odpalę, coś sprawdzę w przeglądarce, Signal) bez problemu ciągnę przez
@Blacksnow: Masz w nim rozdzielczość 3000x, najnowszy procesor 845, baterie 3000mAh. Przecież cudów i nie ma i każdy telefon z takimi podzespołami będzie działał praktycznie tyle samo.
Jak siedzisz na YT 5 godzin to może było kupić 5000mAh? To nie jest wina ani Samsunga ani tym bardziej serii Galaxy.

Ja mam S8 i pod koniec dnia mam 55%.