Wpis z mikrobloga

Recenzja legalnego produktu "Marihuana CBD+" od https://biokonopia.pl/
Zdjęcie całości: https://imgur.com/XhPihFG

1. Paczka:
- Dobrze zapakowana, nie dająca się we znaki na zewnątrz co do zawartości, a sama zawartość dokładnie zabezpieczona przed odpadaniem kannaboidów od wstrząsów podczas transportu z kwiatostanów za pomocą naklejki "fragile (wrażliwe/szkło)" i foli bąbelkowej połączonej z dokładnie upchanym papierem.

Ocena: 5/5

2. Produkt
- Opakowanie z tworzywa sztucznego, zakręcane i szczelne. Sam susz po otwarciu bardzo aromatyczny i pachnie jak zwykła marihuana. Wysuszona żywica na kwiatostanie jest widoczna w ilości powyżej przeciętnej, ale nie tak bardzo jak przy odmianach narkotycznych. Produkt zawiera wycięte małe kawałki staranie wyselekcjonowanych najbardziej żywicznych kwiatostanów z jak najmniejszą ilością części listnej.

Ocena: 5/5

3. Działanie

- Jedno nabicie lufki dało wyraźny efekt odprężający, na pewno nie jest to placebo i działanie jest odczuwalne. Delikatny, a jednak odczuwalny wpływ na psychomotorykę. Lekkie uczucie głodu, które można bez problemu opanować, ale z czasem zaczyna zachęcać do małego podjadania - burczenie z brzucha ;)
Negatywny wpływ na osoby z epilepsją przy paleniu gdzie układ nerwowy wydaje się być początkowo "spokojniejszy", ale po około 40 min. dostałem wyraźnych drgawek mięśni w prawej nodze (które już od dawna nie występowały). Poza tym występuje wyraźne działanie przeciwlękowe i brak działania psychoaktywnego.

Ocena: 4/5

4. Podsumowanie

Szczerze powiedziawszy podchodziłem do tematu medycznej marihuany bez THC czyli legalnej i bogatej w CBD bardzo sceptycznie, ale muszę przyznać po teście, że rzeczywiście ma efekty. Niestety po pierwszym teście widzę, że nie jest to produkt pod moją przypadłość z racji wystąpienia negatywnej reakcji w postaci częściowego ataku mięśni w prawej nodze.
Sklep spełnił dokładnie wszystkie wymagania odnośnie pakowania jak i jakości produktu co jest bardzo na plus.
Niestety nie jest to medyczna marihuana która nadaje się w pełni do leczenia epilepsji z racji wystąpienia w moim przypadku negatywnej reakcji organizmu.

#marihuana #medycznamarihuana #recenzja #biokonopia #medycyna #ciekawostki #cbd

Bummerang - Recenzja legalnego produktu "Marihuana CBD+" od https://biokonopia.pl/
Z...

źródło: comment_3e9eYnWRoYBFJvpGBEujXkf7CJEMy6Ra.jpg

Pobierz
  • 33
@Na_pewno_nie_Artur: Jak bagiety złapią Cie z legalnym suszem CBD to i tak zostaniesz przewieziony na komende. Zostaniesz przesłuchany a susz zostanie zabezpieczony i wysłany na badania gdzie sprawdzą czy jest tam mniej niz 0.2% thc czy jest tam więcej. Na internecie masz teraz takie susze CBD (legalne) które wyglądają jak bardzo dobrej jakości marysia więc jak Cie z tym złapią to pan bagiet majster będzie myślał że to normalna marihuana (
coś tu się nie zgadza z tym THC na padaczkę. z tego co mi wiadomo to właśnie CBD stosuje się na epilepsję. przynajmniej tak twierdzą lekarze.
@Bummerang: Dziękujemy za rzetelną recenzję - bardzo nam miło z tego powodu, chcielibyśmy również krótko wypowiedzieć się w kwestii epilepsji i konopi.

Od długiego czasu istnieją dowody, że to głównie CBD jest skuteczne w walce z padaczką i sprawdza się zdecydowanie w większości - praktycznie 90% - przypadków, nasze stwierdzenia również opieramy na informacjach zwrotnych jakie otrzymywaliśmy od lekarzy, którzy zalecali CBD dla pacjentów. Jednakże jak słusznie zauważyłeś, może okazać się,
@AleksanderJestem: Mam stary aparat, te zdjęcia to najdokładniejsze jakie jest w stanie zrobić. Nic na to nie poradzę bez wydawania pieniędzy na nowy sprzęt niestety. Telefon jeszcze gorsze zdjęcia robi...

@Baka3: THC leczy tak samo epilepsję jak CBD i połączone oba ze sobą dają najskuteczniejsze efekty, więc cokolwiek powiesz nie zmieni prawdy. Daję Ci tylko jeden link, jak chcesz więcej proszę wyszukaj samemu, nie mam na to czasu. Niestety politykom