Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz od około 10 lat pooglądałem sobie telewizję. Żałosne. Żadnej inspiracji promowania postaw godnych dobrego człowieka i obywatela. Tylko chłam. Odmóżdżająca papka. Prawdziwy #rakcontent. Większość kanałów zasrana programami "Paradokumentalnymi" typu "Dlaczego ja". Bajki dla dzieci? Przecież to jest promowanie debilizmu. Aktorzy głosowi? Brzmią jakby im 7 miesiąc wypłatę wstrzymywali. Gdzieś tam się przewijają jakieś programy przyrodnicze, podróżnicze itp. lekko ratując nieszczęsnych widzów.

Dobrze, że nie oglądam telewizji. Będę się tego dalej trzymał.
Swoją drogą, to trzeba mieć zdrowo narąbane we łbie, żeby to oglądać i jeszcze za to płacić.
Porównując filmy i seriale z czasów komunizmu, które kiedyś jeszcze leciały i dzisiejsze, zaczynam troszeczkę rozumieć dziadów krzyczących, że za komuny było lepiej. Porównują tvp do komunistycznej propagandy, a to wcale nie inny rak jak cała reszta.
#telewizja #patologiazewsi #patologiazmiasta #przegryw na skalę krajową

  • 8
@robert7454: Tak to już jest, że gdy masz opinię na jakiś temat to jesteś wyjątkowy i zbierasz hejt.
A może ty jesteś jakimś pracownikiem telewizorni i nie podoba ci się, że ktoś krytykuje twoją pracę?
Takie jeżdżenie po ludziach za ich "wyjątkowość" w nieoglądaniu telewizji było modne bardzo daaaaaawno temu. Teraz chyba ludzie wolą internet, to takie nieoglądanie nie jest zbyt wyjątkowe, co?