Wpis z mikrobloga

Lubię twórczość "Z dupy", ale w materiale o Kononowiczu to się gość trochę przejechał. Gada jak typowy normik, który pierwszy raz widzi Konona i lituje się nad nim, jaki to on biedny. Kto dłużej śledzi życie Konona ten wie, że to cwany lis i cyniczny k**as w jednym, który doskonale gra nieporadnego ułoma i dzięki temu może osiągnąć wszystkie swoje cele (to jest wyżebrać kasę/paczkę/dane osobowe potrzebne do złożenia donosu).
#kononowicz #zdupy #youtube #patostreamy #suchodolski
  • 15
@ProfesorBombas:
Masowy przekaz obliczony na zysk musi być szybki i łatwy do zrozumienia dla najmniejszego wspólnego mianownika. Zagłębianie się w niuanse Szkolnej byłoby obarczane ryzykiem postawienia autora w złym świetle i niechodliwe. A chorego, biednego człowieka, na którym żerują źli ludzie pojmie każdy. Trafia to do gimbusianej, wystraszonej psychiki wojującej z niesprawiedliwością świata. Podobny motyw był zastosowany w Tok2Szok w 2006.
@ProfesorBombas: Gość oświadczył, że ma zamiar do Kononowicza pojechać. Jeśli ma taki zamiar, to ja mu życzę powodzenia w jego realizacji. Obawiam się tylko, że długo nie będzie mógł otrząsnąć się z szoku, kiedy nagle ten biedny, schorowany, starszy człowiek zażąda od niego dowodu osobistego i rejestracyjnego do spisania danych, a potem wyciągnie rękę po opłatę za filmowanie i robienie zdjęć w Belwederze. A to będzie dopiero początek, bo na pewno
@kfiatek_na_parapecie: Nie jest chory. W styczniu poprzedniego roku był w szpitalu psychiatrycznym na badaniach i nic nie stwierdzono (dostał tylko receptę na jakieś leki). U mnie w okolicy mieszak taki facet, niby nieszkodliwy głupek, ale regularnie trafia na turnusy wypoczynkowe do psychiatryka. Wiec, skoro taka osoba podlega hospitalizacji, to co dopiero Knur, który wk**wia całe sąsiedztwo i niemal wszystkie lokalne instytucje. Gdyby tylko się dało, to z pewnością pod byle pretekstem
@ProfesorBombas: a skad wiesz co mu tam stwierdzono? zreszta nawet to, ze knur nie ma standardowej schizofrenii (choc tego nei wiemy) to nie znaczy, ze nie jest chory. Nie wiem jak mozna uznawac jego zachowanie za normalne, jest po prostu nie agresywny dlatego nikt go nie bierze do szpitala psychiatrycznego, nie ma zadnej rodziny, ktora by na niego doniosla i umeiscila go w takiej placowce wiec sobie zyje na wolnosci. Zreszta