Wpis z mikrobloga

Mateusz 23 Warszawa

Zgłoszenie nr 448 z dnia 2019-01-13 14:07:34

Imię: Mateusz
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Jestem człowiekiem, który chwilowo zatrzymał się żeby na spokojnie podejść do kwestii co dalej. Po dosyć intensywnym roku chcę odpocząć i wszystko ułożyć sobie w głowie.
W końcu mam czas na zatrzymanie się i przeczytanie dobrej książki :)
Mimo że lubię mieć wszystko zaplanowane, to ostatecznie w większości spraw zdaję się na improwizację. Skutki tego są różne, ale czasami potrafię się sam zaskoczyć.
Ogólnie mimo że nie lubię tego słowa to jestem dosyć spontaniczny.
Lekko oaza spokoju, staram się załatwiać wszystko tak żeby każdy był zadowolony. Nienawidzę konfliktów.

Wygląd
Ciemne włosy, lekki zarost, 72 kg mitycznej granicy 180 cm nie przekroczyłem (około 177 cm, sam tak naprawdę dokładnie nie wiem :>).
Ostatnimi czasy z treningów domowych przeniosłem się na siłownię.
Głównie ubieram się na czarno/czarno-biało. Nic nadzwyczajnego. Jedyne co mnie może wyróżniać to tatuaże na rękach (konsekwentnie dążę do zakrycia całych rąk).

Zainteresowania
Hobbistycznie bawię się grafiką, lubię wieczorami posiedzieć przy dobrej muzyce i zapełnić swoją bibliotekę ładnych obrazków. Właściwie trochę też przemawia do mnie szeroko pojęta sztuka, lecz nie uważam się za jakiegoś eksperta w tej dziedzinie, a nawet wręcz przeciwnie.
Ubóstwiam wzory geometryczne, szczególnie na ciele, zakochany w energii jądrowej.
W wolnych chwilach lubię sobie pomajsterkować, wyskoczyć ze znajomymi, czy po prostu odpocząć w domu przy dobrej książce/filmie.
Mimo że pracuję za dnia, to uwielbiam noce przez co raczej nie sypiam zbyt długo. Bez hektolitrów kawy nie potrafię funkcjonować :)

Czego oczekuję?
Osoby z której będę mógł powiedzieć wszystko i czuć się z tym komfortowo.
Z którą będę mógł spędzać czas i cieszyć się z każdej minuty. Nie nastawiam się od razu na jako taki związek, wiadomo, będzie co ma być. Nie będę przecież narzekać jeśli poznam jakieś ciekawe indywiduum na tzw. "wyjście na piwo" :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Nie lubię rozmyślać o tym, może jakąś podróż, może jakiś koncert. Sam nie wiem, chyba nie ma takiej jednej prawidłowej odpowiedzi.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Sam jestem dosyć młody, widziałem sporo, toleruję sporo. Może poza dziećmi w tym wieku, kiedyś na pewno, teraz na pewno nie :)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Mateusz 23 Warszawa

Zgłoszenie nr 448 z dnia 2019-01-13 14:07:34

I...

źródło: comment_kH4aBdaHOFP1iKfccQhrGzn5GlK1b9g1.jpg

Pobierz