Wpis z mikrobloga

@Stalker094: No miejscówka imho świetna, umrzeć umarłem z 3 razy, diabeł z piekła poszedł łatwo (te anemiczne ruchy, coś pięknego( ͡° ͜ʖ ͡°)) A potem ogarnąłem że trzeba jeszcze ewaporować demona kuźni. (Ten #!$%@? który umieścił przed nim legion alonów i tego frajera z wielką kataną przed mgłą powinien mieć ogolony łeb na łyso i dożywotnio być zakutym w dyby). A boss ma #!$%@? hitboxy, jak każdy
@Stalker094: Ja właśnie nie wiem, czy to ja jestem dziwny i nie narzekam na nie w I, a w II są moją zmorą, czy to dlatego, że zawsze (no, aktualnie to moje 4 podejście do gry) próbuję ją przejść po bloodborne/ds III, gdzie kompletnie inaczej to działa. Ogólnie soulsy II są tak wolne, że aż się na tym łapię, turlając się za wcześnie (podczas gdy w BB parę razy miałem sytuacje,
@Haran: 8, ale to głównie dlatego że gram hexerem i miałem inne statystyki to podnoszenia( ͡° ʖ̯ ͡°). Dopiero teraz zobaczyłem, że to jednak dużo bardziej istotna umiejętność niż w DS I
@Miczubezi Hekserem czy nie, napewno nie pożałujesz, bo to praktycznie trzeba troche wylevelować, tak jak hp we wszystkich częściach.
Na szczęście (lub nieszczęście, jeśli jesteś na wysokim lvl) adp na 20-25 lvl powinno wystarczyc (zwlaszca jesli grasz hekserem), a 30 to praktycznie maks więc nie masz aż tak wiele to levelowania.