Wpis z mikrobloga

Jerzy Owsiak na bakier z Kościołem i patriotyzmem

Jerzy Owsiak jest synem pułkownika milicji, zajadłego ateisty. Jego ojciec w pisanych przez siebie życiorysach akcentował swój negatywny stosunek do duchowieństwa katolickiego.

Pomimo wychowania w ateistycznej rodzinie Owsiak deklarował się jako „niechodzący do kościoła katolik”


Polecam przeczytać też dalszy fragment tego tekstu o jego stosunku do kościoła jak "niepraktykującego katolika"
Niepraktykującego katolika, ważne KATOLIKA. To jak

Kiedy miałem 7 lat ostatni raz wrzuciłem pieniążek do puszki WOŚP. Teraz jestem uczestnikiem akcji, ale nie praktykującym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Oczywiście neuropki, wykopowe komuszki najgłośniej dziś krzyczą w obronie #wosp2019 że to Owsiak pomaga dzieciom a katolicy to takie zaściankowe głąby. Tylko, że to ludzie składający się do puszek pomagają dzieciom i fundując im sprzęt.
Dodatkowo zagorzały neuropek musi użyć tagu bekazkatoli ale dziś tylko #bekazkatolialetylkona50procent bo pod każdym kościołem w Polsce trwają całodniowe zbiórki xD

To czy wrzucisz do puszki - twoja sprawa, ale ten terror moralny na ulicy "co, dzieciom odmówisz?" to przegięcie.

#bekazlewactwa #4konserwy
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
neuropki, wykopowe komuszki najgłośniej dziś krzyczą w obronie #wosp2019 że to Owsiak pomaga dzieciom a katolicy to takie zaściankowe głąby. Tylko, że to ludzie składający się do puszek pomagają dzieciom i fundując im sprzęt.


@deafpool: bez Owsiaka by nie było całej tej akcji xD

Dodatkowo zagorzały neuropek musi użyć tagu bekazkatoli ale dziś tylko #bekazkatolialetylkona50procent bo pod każdym kościołem w Polsce trwają całodniowe zbiórki xD


@deafpool: kiedyś były pod supermarketami,
kiedyś były pod supermarketami, ale teraz są pozamykane...


@Mickson: młodsi pewnie nie pamiętają, ale co roku odbywają się zbiórki pod kościołami. Są inne miejsca, gęsto uczęszczane przez ludzi, ale najłatwiej iść do ciemnogrodu, c'nie?