Wpis z mikrobloga

@Kotr: Lepiej płacić grubemu, niż typowi co cały czas się zarzeka, że on gówno ma z wośpu i mieszka w mieszkaniu w bloku, szkoda tylko, że nie powie, że to mieszkanie to dwa apartamenty za milion złotych xD
@marv0oo: Jakie argumenty mam Ci dać? Że jesteś #!$%@?? Wystarczy spojrzeć na Twój post. Nie myślisz Swoim rozumiem tylko idziesz za tłumem... Nigdy WOŚP nikomu nie przeszkadzał. Nagle od dwóch lat, robi się jakieś nagonki na niego.
@PZt37: Ale mi nawet nie chodzi o same apartamenty. Typ zarabia i spoko, szanuje się, że sobie zrobił biznes. Tylko czemu za każdym razem, jak przychodzi temat zarabiania na WOŚPie to Owsiak zawsze krzyczy, ze on to gówno z tego ma, on w bloku mieszka jak każdy. Wkurza mnie to kreowanie się na biedaka, co robi to tylko i wyłącznie z dobrego serca, a sam gówno ma i jest biedny jak
@z3usek: Ale typie, mi nie przeszkadza WOŚP a Owsiak. Nie mam kompletnie nic do dobroczynności, ale wkurza mnie człowiek który zawsze PODKREŚLA, że on nic nie ma z WOŚPU, on MIESZKA W BLOKU jak przeciętny Polak
I ta "nagonka" nie jest od dwóch lat, tylko od minimum 4, bo do ludzi coraz częściej dociera, że pan Owsiak nie jest świętym Franciszkiem i nie jest ubogim człowiekiem oddającym wszystko biednym i chorym,
@z3usek: i wiesz co mnie jeszcze wkurza? Że pan Owsiak który wyciąga ok. 12 tysięcy z WOŚPU o osobach które chciały wypłaty za pracę na rzecz fundacji wypłaty powiedział per "zdemoralizowane #!$%@?" Więc jak to jest?
P.S. Co to znaczy "idę za tłumem"? Większość jest jednak za WOŚPem, a nie przeciw, więc po której stronie masz ten tłum? Nie jestem typem, co usłyszał gdzieś "owsiak złodziej, kradnie pieniądze z wośp" tylko