Wpis z mikrobloga

5820100 - 2100 = 5818000

Nie planowałam w sumie dzisiaj basenu, ale musiałam rozpływać poranny #!$%@?. Do połowy szło fajnie, później już jakoś nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Dlatego porobiłam trochę dokładanki no i po raz pierwszy poćwiczylam nawroty pod wodą. Nie utopiłam się, więc w sumie sukces.

#plywajzwykopem #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@NiebieskiWStringach: Dzisiaj 59:38. Ale jak zaczynałam w czerwcu to 1000m pływałam w prawie 35 minut... Teraz po przerwie grudniowej jest lekko wolniej, bo już ja luzie w godzinę robiłam 2300m, ale myślę, że to kwestia poćwiczenia trochę.
  • Odpowiedz
  • 1
@NiebieskiWStringach: Dzisiaj kraul i żabka pełny styl (2 baseny / 1 basen) łącznie 1000m. Z 800m dokładanki do kraula na same ręce (z ósemką to pływałam). I jakieś tam grzbiety też były.

A tak ogólnie to pływałam żabką i kraulem, którego wciąż się uczę.
  • Odpowiedz
  • 3
@NiebieskiWStringach: Ja po przeprowadzce do Wrocławia zostałam znaleziona przez ludzi, którzy mnie wciągnęli do swojej basenowej grupy. I jednego razu zostały mi pokazane ćwiczenia do kraula (bo do tamtego momentu pływałam tylko żabką) i od tamtej pory z nich korzystam. To chyba dopiero jakoś z 2-3 miesiące będą, więc spokojnie. Też się nauczysz. :D
  • Odpowiedz