Wpis z mikrobloga

Niby jako protestanta nie powinny mnie obchodzić rzeczy ze świata katolickiego, ale jednak są takie wypowiedzi, które wybitnie mnie triggerują.

Przytoczmy może księdzu Ewangelię Świętego Łukasza, rozdział 23, wersy od 33 do 34

"Gdy przyszli na miejsce zwane „Czaszką”, ukrzyżowali tam Jezusa i złoczyńców, jednego po prawej, drugiego po lewej Jego stronie. Jezus zaś mówił: „Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią”. A oni rozdzielili między siebie Jego szaty, rzucając losy "

Według Kazania Pasyjnego katolickiego Biskupa Ignacego Deca z 2011 w którym mówi:


można śmiało odpowiedzieć na pytanie księdza Dunina-Borkowskiego: tak, Jezus modlił się za Heroda.
Można mu też poradzić aby doszkolił się z Pisma Świętego, bo nie zna jego podstaw.

#katolicyzm #ksieza #adamowicz
Pobierz H.....k - Niby jako protestanta nie powinny mnie obchodzić rzeczy ze świata katolicki...
źródło: comment_bNZyT9UnAZgLbzerLmxPZ75ASZHp5hYa.jpg
  • 14
@HonyszkeKojok: i to jest katolicki ksiądz, Sługa Boży? Jan Paweł II (było nie było katolicki święty) gdy oprzytomniał pierwsze co to nie modlił się o swoje zdrowie, ale modlił się za swojego niedoszłego mordercę Alego Agcę aby wybaczono mu jego zbrodnię.
@Nerlo: Może niedawno był w Ziemii Świętej? Słyszałem o takiej chorobie gdy pielgrzymi po głębokich przeżyciach religijnych po wizycie w miejscach z nim związanych zaczynają się z nim utożsamiać.