Wpis z mikrobloga

Juruś tak odleciał jakby to go mieli zamordować, #!$%@? co za dzban. "Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz", Jureczek kończy chyba w najgorszy możliwy sposób. Ani z twarzą, ani z uznaniem, ale skojarzony z takimi słowami jak auschwitz i nazizm. Sam sobie chłop teraz na to zasłużył
#wosp #wosp2019
  • 12
  • Odpowiedz
@Tytyka: przecież podał powody dlaczego kończy, można to odczytać za próbę odsunięcia się, aby oczyściła się sytuacja, aby przestano hejtować go z nienawiścią

Może wyluzują ci, którzy w Polsce dostali niesamowitą, otwartą przestrzeń do takich działań. Proszę podać mi wyrok sądowy, który by za taki język kogoś ukarał. Ja mam ten wyrok, Jurek Owsiak ma ten wyrok. Będę apelował od tego wyroku, uznaje się, że ja mówię językiem nienawiści w stosunku
  • Odpowiedz
@spere: ale czemu nie powiedział tego na chłodno, po 2-3 dniach, tylko reaguje na jakieś twitterowe zaczepki i gada o jakimś auschwitz. Tak po prostu nie wypada.
  • Odpowiedz
@Tytyka: ja mu się nie dziwię, od 3 lat złośliwie władza robi mu problemy z Przystankiem,

szczuje na niego, od lat prawica i Kościół wypowiada się o nim z nienawiścią, robią z niego antychrysta,
a teraz na jego imprezie zamordowano człowieka
  • Odpowiedz
Kościół wypowiada się o nim z nienawiścią, robią z niego antychrysta,


@spere: a to ciekawe
jakieś przykłady, cytaty, takich wypowiedzi?
bo mi się nie rzuciły w oczy ale może nie zauważyłem zwyczajnie
  • Odpowiedz
@Tytyka co Ci zrobił Owsiak że go tak obrażasz? XD Może #!$%@? czasami głupie rzeczy, ale każdy z nas je #!$%@?, a jemu należy się szacunek za to, co zrobił dla polskiej medycyny.
  • Odpowiedz
@rafau01: Ja go szanuję, ale teraz o wiele mniej niż jeszcze 2 dni temu. Po prostu w taki sposób nie odchodzi się z życia publicznego, wykorzystując tragedię to bicia piany razem z politykami. Może on nawet nie jest świadom, ale po prostu zrobił źle, robiąc jakieś śmieszne konferencje, mówiąc o auschwitz i nienawiści, nazizmie i w moich oczach stracił wiele.
  • Odpowiedz
@Tytyka nie wiadomo czy odszedł na stałe, w 2014 też miał kryzys. Pewnie nie jest świadom, bardzo dużo się wydarzyło przez ostatnie 24 godziny. Nie ważne kto pomaga, ważne jak pomaga, a bez Jurka WOŚP nie uzbiera już tyle co do tej pory.
  • Odpowiedz