Wpis z mikrobloga

@repiv Zginął jednak prezydent miasta, osoba publiczna którą znało i poniekąd szanowało wiele osób.
Nie ma tego co porównywać z jakimiś #!$%@? węglem kopaczami z czeskiej kopalni ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@appylan: @yuim:
@repiv: ma rację, ludzie znają zazwyczaj prezydenta tylko swojego miasta, a i często swojego nie znają więc jakoś nie widzę powodu że Polacy mieliby wiedziec kto to Adamowicz. Ja też pierwszy raz wczoraj o nim usłyszałem bo w sumie skąd miałbym go znać.
  • Odpowiedz
@Dolan: zobacz sobie te badania zaufania. 45% Polaków zna Zandberga na tyle, żeby mieć o nim opinię (39% jeśli odjąć tych od trudno powiedzieć). IMO wieloletni prezydent Gdańska może mieć lajtowo większą popularność, niż pozaparlamentarny polityk młodego pokolenia. Szczególnie świeżo po kampanii, gdzie ogólnopolskie media szczególnie często wspominały o Gdańsku (m.in. ze względu na interesującą drugą turę).
appylan - @Dolan: zobacz sobie te badania zaufania. 45% Polaków zna Zandberga na tyle...

źródło: comment_82M5AQ0sOvTWJYc7u3LMSzXPKxzA66jg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@repiv: nie wiem co ty sobie ubzdurales z tymi mieszkancami. Ja mieszkam na drugim końcu Polski, a w Gdańsku raz w życiu byłem.

@Dolan: no to jest was dwóch ;) Ciężko było nie usłyszeć o nim w kontekście ostatnich wyborów. Pełno było o nim w mediach.
  • Odpowiedz
@yuim: no to jesteś pewnie w tych 5%
może faktycznie trochę nie wziąłem pod uwagę, że są jeszcze osoby które oglądają telewizję xD
Zapytałem się w domu czy wiedzą jak nazywa się prezydent Wrocławia. Nikt nie wiedział. Łódź tak samo. Jedynie Kraków ze względu na to, że mamy tam rodzinę to wiedzieli.
  • Odpowiedz
@yuim: moja metodologia jest lepsza niż twoja. Bo przynajmniej się kogoś zapytałem. Na wykopie są setki znalezisk. Dobra skoro chcesz wierzyć, że to był popularny polityk to sobie wierz.
  • Odpowiedz