Wpis z mikrobloga

@moby22: @sith92: śledziłem jakiś czas temat więc się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam deweloper chyba nie jest jakiś zły - nie słyszałem większych narzekań na realizację czy cały proces prawny z kupowaniem mieszkania, nie było jakichś grubych fuckupów, a przynajmniej do mnie nie dotarły. Do mnie nie przemawia ten różowy kolor elewacji, ale to kwestia gustu albo nie dawania #!$%@?. Na wcześniejszych blokach zastosowali jakąś
@moby22 odpaliłem jedno (49.14), układ ok, bez durnych skosów, czy długich korytarzy. Szkoda, że nie da się na pierwszy rzut oka osobnej garderoby wykroić, ale może by się coś dało pomyśleć. Na 2+1 da radę. 2+2 z nieco większym trudem.

Jak cena i lokalizacja Ci pasują, a deweloper nie ma historii z budowania z mchu i paproci, to bym rozważył
@moby22: Mogę powiedzieć Ci od razu że to jeden z bardziej zakorkowanych terenów Krakowa z miejskim autobusem. Co do układów to trochę pod studentów, najlepiej spytaj od razu czy można ściany wedle uznania zaprojektować by Ci inaczej postawili
@moby22: Mieszkam już kilka lat w blokach na rogu Bohomolca/Dobrego Pasterza - też od Dom-Budu. Sam deweloper w porządku. Nie było problemów ani przy kupnie, ani potem (są administratorem budynku i robią to dobrze). Ogólnie jakość mieszkań dobra. Po kilku latach (3?) pojawiła się rdza na wykończeniach blacharskich na balkonach, to kompleksowo naprawili we wszystkich blokach.

Okolica nawet spoko.
Z minusów to:
- sporo jeździ pojazdów na sygnale przez Bohomolca (to
@moby22: znajoma mieszka na reduta w takich blokach. Mieszkanie spoko, ale na ten moment okolica trochę tragiczna bo wszędzie wszystko się buduje. Jak się uspokoi to pewnie będzie przyjemnie.
@moby22: ja mialem doswiadczenie z nimi jako deweloperem:
Do momentu otrzymania calej kasy czyli zakupu mieszkania to w tylek by Ci weszli. Tacy mili. Potem tylko gorzej.

Są Zarzadcą osiedla (4 bloki-4 wspolnoty i oni zarzad) i robią to zle:
- osiedle ogrodzone ale bez bramy / szlabanu. Efekt taki, ze z wielkiego bloku obok parkuja samochody sasiadow bez zezwolenia. Chcemy szlaban to nie zrobia bo: " z doswiadczenia dyrektora szlaban