Wpis z mikrobloga

Tak jak co niektorzy pisza, trzeba oddzielic trzy kwestie. Pierwsza kwestia to taka ze zmarl czlowiek w tragicznych okolicznosciach, jest towielka tragediadla jego rodziny i bliskich. Druga kwestia troche paradoks, sam wydal decyzje administacyjna nie uznajac tego wydarzenia za impreze masowa. Z tej drugiej sprawy mozemy wyciagnac wnioski, aby nie lekcewazyc przepisow o bezpieczenstwie. Sa stworzone dla naszego dobra, a nie dlatego zeby uprzykrzac nam zycie. Trzecia kwestia. Adamowicz jako prezydent i polityk. No niestety ci ludzie ktorzy zyja w trojmiescie lub #gdansk wiedza ze byl srednim prezydentem. Slaba jakosc ztm, wybor mieszy tramwajem, ktory jedzie na okolo dwa razy tyle ile autobus ale przynajmniej dojedzie na czas, wiecznie spoznione autobusy, no i dosc niejasne powiazania z deweloperami. W Oliwie miala miejsce nawet sytuacja gdzie zburzono dotychczasowy biurowiec zeby postawic wyzszy. Plus sprzedaz wodociagow i zasiadanie w radach nadzorczych. Niezbyt etyczne. Co do jakosci wody w gdansku, mozna miec wiele do zyczenia szczegolnie wiedza to osoby, ktore gotuja wode w czajnikach i czajniki trzeba odkamieniac co tydzien. Apeluje do wszystkich zatem nie robcie z #adamowicz bohatera, bo byl zwyklym politykiem, ktory myslal o sobie i rodzinie niczym szczegolnym sie nie zapisal. Nie zmienia to faktu, ze smierc w taki sposob jest wielka tragedia, obojetnie czy tojeat prezydent premier czy kelner z okolicznej restauracji.
  • 8
@klebsiella: @niezdiagnozowany:
No właśnie mam lodówkę z tym "dystrybutorem" na wodę, tak mi smakowała że aż butelkowaną odstawiłem, po dobrych paru miesiącach zapytałem się siorki co on tam wlewa, a ona odparła że zwykłą kranówę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, moim zdaniem jest lepsza od tej butelkowanej, gdzieś też kiedyś czytałem że gdańska woda jest na pewno nie najlepsza jakościowo, ale mieści sie w czołówce.