Wpis z mikrobloga

Z cyklu: Zabawa cudzymi save'ami:

Ta czerwono-zielona smuga na torach powstała nie dlatego, że są źle poprowadzone, tylko dlatego, że stacje cargo przestały wyrabiać. Wszystko przez to, że postawiłem port i nagle wszystkim zachciało się handlować. ()

W skrócie: Do portu przypływa tyle statków, że jak jeden pociąg rozładuję, mam trzy na jego miejsce.

#citiesskylines
Pobierz teh_m - Z cyklu: Zabawa cudzymi save'ami:

Ta czerwono-zielona smuga na torach pows...
źródło: comment_ikoZyWRDoKciGLP70btwsnbLXJKqmszS.jpg
  • 14
@teh_m: jakbyś chciał się bawić moim savem (nie do końca moim, gram z kolegą bo mi nie pójdzie XD) to byś dostał chyba zawału xD
o ile moja dzielnica jak na drugą grę w życiu jest w miarę okej to jego... xD
@drlect3r: @Mati_Mateusz: ja mam teraz zainstalowane ~100 modów i coś ponad tysiąc dodatkowych assetsów, kiedyś wrzucę na tag screeny bo powoli moje miasta zaczynają jednocześnie wyglądać i działać. Chociaż komp mi klęka przy 100k mieszkańców już ;_;

BTW, lepiej działa pod linuxem. Do tego obowiązkowe są less steam i better loading screen, dynamic resolution i zbicie rozdzielczości tekstur też trochę pomaga z wydajnością.
@Mati_Mateusz: ogólnie less steam ucina połączenia do steama robione przez grę przez co pierwsze ładowanie jest szybsze bo nie odpytuje wszystkich modów, better loading screen wbrew nazwie przede wszystkim dużo rzeczy optymalizuje, upraszczając sprawia że gra wymaga mniej ramu/vramu.
Dynamic resolution pozwala w locie skalować tekstury.

A, to z pociągami to bug z cargo terminalem, nic na to się nie da poradzić. Dla realizmu postaw po prostu cargo port i cargo