Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motoryzacja #pytanie
Jaki masz obecnie problem ze swoim samochodem i czy zamierzasz go rozwiązać ? Jezeli nie masz, to czy chciałbyś w niego wpakować troche kasy, a jezeli tak to w co?
  • 14
  • Odpowiedz
@UnitrA: Problem ze sprzęgłem elektromagnetycznym w reduktorze co skutkuje brakiem napędu na jedną oś. Oczywiście będzie naprawiane wkrótce, choć cena może być 4-cyfrowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miret210: moze Ci w bagażniku cos puka xd? Ja mialem siedzenie tylne niedomkniete i przez 2tygodnie czarne scenariusze przy kazdej trasie.
  • Odpowiedz
@UnitrA: coś mi ręczny przyłapał na mrozie. Już był zacisk regenerowany, więc pewnie się zepsuło to samo. Nie chce mi się znowu tego robić, więc poszukam jaką tanią używkę w dobrym stanie, na oryginalnych gumkach.
  • Odpowiedz
@UnitrA: Spalona żarówka pozycyjna w klapie bagażnika. Ale ta na aucie świeci, a jest zimno, trzeba tam odkręcić parę śrubek, żeby się do niej dostać… #!$%@?, do przeglądu dojeździ. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UnitrA: Mechanizm przednich wycieraczek szwankuje i bywa to uciążliwe, ale da się tak jeździć. problem jest z machnięciem pojedyńczym albo czasówką.

Nie wiem czy będę to robił, chiński zamiennik 300zł, który jest podobno mega lipny.. używane mechanizmy od 150zł, stan nieznany. Ale raczej się zdecyduje.
Komputer też raczej jest lekko walnięty bo przy dodawaniu gazu potrafią spadnąć lekko obroty. ale koszt zrobienia tego samemu 500zł. Więc nie będę robił.

Podsufitka się
  • Odpowiedz