Wpis z mikrobloga

Witam Panowie,
Obserwuje ten tag już od jakiegoś czasu i powiem wam, że kobiety w naszym kraju same sobie robią pod górkę przez swoje zachowanie. Często jest tutaj poruszany temat obcokrajowców fakt, że mają łatwiej u polek, ale tak szczerze oni ich na poważnie nie biorą. Nie wiem czy kojarzycie Roosh V, ten co napisał książkę jak zaliczać w Polsce. Koleś ma forum na którym wypowiadają się ruchacze z całego świata, gdzie i ile lasek zaliczyli i polki do tej pory przodowały i dalej tam są wymieniane jako jedne z łatwiejszych, ale to co mnie zastanawia to to, że coraz więcej obcokrajowców mówi, że polki wcale takie ładne nie są i coraz częściej wolą pojechać na Ukrainę do Rosji, Azji lub Ameryki południowej. Najśmieszniejsze są komentarze, gdzie faceci z innych krajów piszą, że w Polsce widują same średniawki takie 5/6 na 10 poza tym dużo z nich ma postawy księżniczek i większość forumowiczów odradza z nimi wchodzić w związki, nawet autor strony był z polką przez jakiś czas ale dał sobie spokój bo powiedział, że na związek za bardzo się one nie nadają. Forum liczy kilkaset użytkowników z całego świata także to nie jest moja opinia, temat o polkach ma aż 184 strony, a większość z tych tematów dotyczy tego jak łatwo wyrwać na noc polkę. Mogę jeszcze dodać, że użytkownicy piszą że Polacy lepiej wyglądają od np. amerykanów i wcale nie są za daleko za Niemcami czy Duńczykami, dlatego panowie nie ma co się polkami przejmować bo już nawet obcokrajowcy się na nich poznali. tutaj wklejam link do forum o Polsce i polecam poczytać o innych krajach. https://www.rooshvforum.com/thread-4184-page-184.html
A tutaj jedna z wypowiedzi użytkownika (ostatnimi czasy coraz więcej na tym forum gdzie faceci odradzają Polskę i nie przywiązywanie większej uwagi polką). Jak ktoś zna w miarę ang polecam poczytać.

I spent 2 weekends in Poland in 2017, and 10 days there in 2018. These are my thoughts on its possible decline:

Poland is westernising rapidly. The cities are catching up with western countries. The attitudes of women are much better, but are getting progressively worse. Obesity is creeping in, casual clothing, tattoos, piercings and feminist attitudes are common. There is also a small but growing minority of hyper-feminists. Career women are also very common. My guess is that the notch count of the average Polish city girl is not that far behind her western counterparts.

Beta-orbiters are a thing in Poland. This is a problem because it causes the women to think that they are interesting as people, and this causes them to waste men’s time. They won’t mind talking to men on their phones or in person with no intention of banging them, as talking to them is a privilege. They have countless men doing it with no hope of fucking them to prove it.

The girls have great bodies, but there is a low ceiling in the face department. I have only ever seen one Polish 9, 8s are as rare as in the anglosphere if not rarer, and I don’t think a Polish 10 is genetically possible. What you do get in massive quantities of women who just pass the WB threshold. I think when god made polish women the chips all landed in the middle of the board at the 6-7 range. When he made anglo women the chips scattered everywhere, evenly distributed from 1 to 10. This might just be a matter of taste, I was always stunned by Roosh’s claim that Polish women are much better looking than Danish girls for example.

Polish guys under-30 are on average better looking than American men and not far behind Germans and Danes. I saw lots of mismatches where the girls were punching. It did not pass the busted dudes test in general. Their hair, style and game is not that bad and will probably improve with each generation.

I would still visit Poland for the easy women with pleasant attitudes (I got my only ever nightgame bang there, and my nightgame is nonexistent), but I don’t think it has much longer left and I would never look for an LTR there.

I would love to see Roosh do a video on the changes he witnessed there.

Kolejna opinia Norwega

The trend is visible in the real life as well: tons of my friends who previously were living/visiting often Poland, now are either moving out of the country or reducing their gaming time due to the complexity and the massive efforts compared to the outcome. About the decline, multitude of aspects were mentioned over the last years: chavish girls, tattoos, bad attitudes, flakes, girls not dressing appropriately, boring personalities, fast foods/kebab places everywhere, third world immigration, girls not being able to recognize value of men, girls afraid of men with a solid game, moronic PUAs spam approaching, etc. Aspects getting more evident? What's more appropriate?
Western country: didn't notice any drop and there were no differences in terms of quality.

According to some reports I am getting, Kiev is way better nowadays

Oczywiście dalej są komentarz o tym że są łatwe itd. ale jak już wspominałem nie są za bardzo rekomendowane ja dłuższą relację.

#tinder #badoo #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #erasmus
  • 84
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Marekjurek Jeszcze z 15 lat temu było w miarę z nimi normalnie a teraz umówienie się graniczy z cudem.Nawet socjologowie przyznają że rosną wobec chłopów wymagania i w dodatku często są sprzeczne
@patrzpan: Tak tylko obcokrajowiec przyjeżdża tutaj na łatwy seks i go ma bez problemu, a od polaków wymagania 185, dużo kasy, własne mieszkanie, dobry samochód itd., i teraz tak patrząc na logikę z tego co widzę wśród znajomych większość ma podejście takie, że po co się starać o jakąś księżniczkę jak to wcale nie sprawia żadnej przyjemności patrzyć na naburmuszoną i niezadowoloną wiecznie kobietę, one i tak nie docenią tego, a
@Marekjurek Dlatego ja młodszym od siebie piszę tutaj by się rozwijali to nie będą się przejmować tylko sami będą rozdawać karty. Inna sprawa to jak piszesz. Na mirko jeden koleś napisał że sąsiadował z Polką w UK co mieszkała z jakimś paki i on nią pomiatał jak chciał - przynieś,podaj, pozamiataj. Wydaje mi się że to wynika z ich niskiego poczucia własnej wartości że byle pajac z Afryki czy Bliskiego Wschodu czy
@patrzpan: Masz rację zastanawiają mnie jednak te podwójne standardy, polak ma być wysoki z hajsem z mieszkaniem i ma zabawiać, a nie dotyczy to typów z jakiś innych krajów. Widzę tutaj żale, że na tinderze nie wychodzi, bo trzeba mieć wzrost odpowiedni, Polki się użalają bo Polacy źle wyglądają i takie tam, a przyjeżdża jakiś Azjata 170 w kapeluszu i wyrywa tutaj wpis z forum:

Hi RVF,

I know I don't
@Marekjurek Jeden gość napisał kiedyś że widział jak jakiś latynos kurdupel z brzuszkiem nawet miał branie. Dla mnie takie kobiety po prostu mają niskie poczucie wartości i nie uważam by były warte jakiejkolwiek uwagi
@patrzpan: Można to zauważyć w klubach typu teatro cubano w Warszawie albo Krakowie polecam sobie popatrzeć jak ktoś uważa, że tak nie jest, a jeszcze jedna sprawa, że dużo osób pisze tutaj, że tindera nie poleca bo tam nie da się nic wyrwać i tu kolejny przykład, że jednak w Polsce jest bardzo łatwo:

From the cities you're considering, I think Warsaw is best if you are most concerned about quantity.