Wpis z mikrobloga

Mireczki zastanawiam się bardzo poważnie nad tymi autkami. Seacik z jako takim wyposażeniem dodatkowym będzie z 25/30 koła tańszy od reszty ekipy.
Ktoś może posiada, któryś z wymienionych autek i ma jakieś wady/zalety przemyślenia? Pozdrawiam
Trudny wybór ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#motoryzacja

Który?

  • Mercedes A klasa w177 1.3 163 kuca 27.3% (9)
  • Seat leon III 1.8 180 kuca 60.6% (20)
  • Audi a3 Sportback1.5 150 kuca 12.1% (4)

Oddanych głosów: 33

  • 27
@Jechanka: jeździłem zarówno tym mercem jak i audi, o ile zwykle jestem bardziej fanem audi to raczej wziąłbym merca ze względu na fajniejszą elektronikę(mbux, hud itd.) :) a3 też dostanie elektronikę nowej generacji, ale to dopiero za kilka miesięcy
@Jechanka mialem Leona którego chcesz kupić.

Jeśli jesteś świadomy słabego wykończenia i slabego wyciszenia bierz Leona.

Generalnie z tym silnikiem sprawował sie bardzo dobrze, żadnego brania oleju etc., mocy pod dostatkiem, spalanie 6-12 w zależności czy jeździsz 100km/h krajówka czy autostrada 230 km/h. Średnie z dystansu około 50tkm mialem 8.3 l / 100km.

Ja dodatkowo sobie drzwi wygluszalem bo wkur**** mnie trzeszczenie podczas słuchania muzyki i generalnie dźwięk zamykania .

Caly sytem
m.....r - @Jechanka mialem Leona którego chcesz kupić. 

Jeśli jesteś świadomy słabeg...

źródło: comment_p7vDv7cM9IoUJh9fFmGp1ApRoVRYkiP8.jpg

Pobierz
@Lorenzo_von_Matterhorn no bo jest ;) już Octavia III wypada lepiej pod tymi dwoma względami. Ja kupiłem Leona bo mi sie wizualnie ze wszystkich aut najbardziej podobał- ale to kwestia gustu.

Jak mowie ja mam opinie wyrobioną o modelu '14. Czy cos sie poprawiło w '19 nie mam pojecia...ale wątpię.
@Lorenzo_von_Matterhorn tak, i odzwierciedla się to w cenie, ale mjąc dodatkowe 25k-30k do dyspozycji czy to gotówka czy leasing bez znaczenia, nie pakowalbym sie w Leona tylko kupił coś z półki Audi/Benz.

Żeby potem pod nosem nie marudzić ku*** mogłem dołożyć

Na dzien dzisiejszy zamiast Leona wybrałbym nowego Ceed'a GT. W tej samej cenie....

Ale mamy wolny rynek i wolny wybór
@Lorenzo_von_Matterhorn tak zgadza sie3ale w tym wypadku jest spora roznica w jakosci kia/hyundai w kierunku Ceed. Co dziwne bo podobno w koncernie, Hyundai jest wyzej pozycjonowany - i30 jest tak sobie zrobione - taki leon. Mowiac co bym wybrał mialem na myśli bez dokładania kasy moc 180-200 KM. Oczywiście lepiej jest dołożyć i kupic coś lepszego, ale nie każdy ma taka możliwość i jednak w większości wypadków budżet ogranicza.