Wpis z mikrobloga

Szukam perfum do pracy. Obecnie od... 5 lat używam Azzaro Pour Homme, ale pod wplywem akcji #150perfum sprawdziłem YSL Opium EDT i jestem pewny, że go kupie. Moim zdaniem nie nadaje on się jednak do pracy, ponieważ jest za ciężki i może być irytujacy na dłuższą mete dla innych w biurze. Nie udało mi sie przetestowac YSL Rive Gauche, ale na bank kupię go w ciemno. Wydaje mi się jednak, że on też do biura może być za ciężki, czy się mylę? Co myślicie? Znając troszkę moje preferencje, jesteście w stanie coś doradzic? Wołam @dr_love prosząc o radę :) #perfumy #perfum i troche #modameska
  • 23
@Nolimit: Akurat w tym przypadku odmienil dobrze slowy perfumy w dopelniaczu.

@wawel_belfer do tematu, zalezy od pracy. jezeli pracujesz w biurze to polecam wszystko, co jest lekkie, przyjemne i nienarzucajace sie (ja tak przynajmniej lubie). Od siebie polecam Dior Homme, VUI, Prada L'homme (ew. wersja intense), czy wszystkie Sauvage'opodobne zapachy (chociaz niektore potrafia miec moc)
@Nolimit: Na swoje usprawiedliwienie napiszę, że pisałem ten post na trzeźwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Dziekuję za Wasze propozycje, co prawda sprawdzenie wszystkich propozycji zajmie mi pewnie kilka dni, ale postaram sie sprawdzić każdy zaproponowany zapach :)