Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że laski się szmacą i w sumie nie mam z tym problemu. Ale to co niektóre #!$%@?ą, to aż nie jestem zły, po prostu w głowie mam wtf xD

Przykład 1.
Laska, 2 dzieci, chyba nigdy ślubu nie miała. Znalazła chłopaka, z którym jest i który zaakceptował gówniaki. Zostawiła na dwa tygodnie dzieci z chłopakiem, by zamieszkać z moim znajomym i się ruchać. Mieszkała by dłużej, ale kumpel ją wywalił z chaty, bo z chłopakiem zerwać nie chciała, wrócić do niego też nie chciała i dzieci zabrać do kumpla też nie chciała. Najlepiej aby taka sytuacja: "jakiś typ zajmuje się dzieciakami, ona mieszka za frajer i zanjomego i on ją rucha" po prostu została.

Przykład 2.
Laska, 2 dzieci, młodsza ode mnie (ja mam 26 lat). Mąż. Mąż za granicą. W kraju chłopak. I szuka jeszcze bolca na boku. Żeby było śmiesznie, szuka tego bolca w pubie, gdzie obok jest jej chłopak. A że jestem chory #!$%@? i lubię chaos, ustawiłem tę dziewczynę i tego bolca na boku na spotkanie (σ ͜ʖσ) u typa na chacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Jej chłopak w sumie to ma ją w dupie, bo mu to nie przeszkadza xD
  • 1