Wpis z mikrobloga

@Darson666: organizuje koncert przeciwko hejtowi. Zglosiło się do niej 90 artystów, którzy pro bono chcą wziąć w tym udział. Coś w stylu koncertu Ariany Grande zorganizowanego w Manchesterze.
@sublingual: widocznie nie bardzo siedzisz w polskim showbiznesie bo o niej nadal jest głośno. To, że mówi co myśli i się tego nie boi w porównaniu do innych gwiazdeczek nazywasz cynizmem? Twoje zdanie wynika niestety z niewiedzy.
@BajerOp: Reklama 90 artystów, którzy w ten sposób chcą zgromadzić rózne osoby w jednym miejscu, gdzie będzie atmosfera, ktora doda ludziom otuchy. A przebywanie nawet pomiedzy obcymi z tą samą energia wyzwala ogromne uczucia i zmianę w ludziach.
@Kwiatenia: No, jak głośno? XD Porównaj popularność osob do ktorych się odzywa (Górniak/Steczkowska) kontra jej własną popularność z ostatnich 5-6 lat i weź pod uwagę: 1. Ilość wydanych płyt 2. Ilośc sprzedanych płyt 3. Ilośc piosenek na listach 4. Ilośc kolaboracji 5. Ilośc zagranych koncertów 6. Frekwencja i pojemność sal tych koncertów 7. Znaczące wystąpienia lub wywiady 8. Skandale lub skandaliki 9. Aspekt modowy 10. Aspekt telewizyjny (talk/reality/dance/cokolwiek show)
widocznie nie bardzo siedzisz w polskim showbiznesie

Twoje zdanie wynika niestety z niewiedzy.


@Kwiatenia: Piszesz mi takie rzeczy po czym się oram jednym palcem pytając się o aspekty co do których MAM wiedzę i prosiłem cię jako samozwańczego speca i znawcę o analizę, a ty się wykpiłeś i mi nie odpowiedziałeś XDD żenujace
@sublingual: piszesz, że nie jest o niej głośno a jest, nieważne z jakiego powodu, czy z powodu muzyki czy pobudek osobistych. Wystarczy zobaczyć jej udział w mediach społecznościowych. Ilość osób ją śledzących. Wystąpienia, które pobudzają ludzi do przemyśleń. Nie ważna ilość lecz jakość. I proszę Cię, nie zwracaj się do kogoś z nastawieniem, że jest facetem, gdy nie znasz płci osoby, z którą rozmawiasz-to jest żenujące.
@sublingual: nie jestem fanką Dody jako artystki lecz ją jako osobę lubię. To świadczy, że jestem niepełnoletnia ? Otóż jestem osobą od dawna pełnoletnią, świadomą otaczającego świata i wprost wyrażającą swoje zdanie.