Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę o radę. Chciałabym sama zrobić zaproszenia na nasz ślub z niebieskim. Mam takie pytanko, czy ( i ewentualnie gdzie) mogę nadrukować złoty napis na kopercie (zdjęcie poniżej) w miejscu gdzie się adresuje ? Chciałabym także złoto- czarny napis w środku zaproszenia. Doradźcie nam gdzie takie coś zamówić i ile to może kosztować? Drukarnie w mojej okolicy to lipa, dlatego szukam pomocy w internetach.
#druk #drukarnia #grafika #pytaniedoeksperta
KingRP - Mirki, proszę o radę. Chciałabym sama zrobić zaproszenia na nasz ślub z nieb...

źródło: comment_RzPttpANpA5JuRLK86HUr6k4YBnEgPPo.jpg

Pobierz
  • 11
@KingRP: ja z zona robilismy tez sami zaproszenia, ona zaprojektowala na kompie, a potem w drukarni drukowali. Od razu mowie, ze tanie to to nie jest, bo jedno wyszlo troche ponad 20zl przy 80 zaproszeniach.

Problem jest tez z programem, bo musi byc wektorowy, wiec PS odpada.
Na samych kopertach nic nie pisalismy i wzielismy kremowe, bo zaproszenie tez bylo jakby koperta samo w sobie. Bardzo podobne jak ponizej, bo teraz
@KingRP: kojarzę jedną spoko drukarnię wysyłkową która ogarnia różne zdobienia. Plus gdybyście potrzebowali to fachowo przygotowane to możesz się odezwać na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)