Wpis z mikrobloga

@Liwiia: Ja ostatnio odkryłam max factor facefinity i jestem absolutnie zakochana. Prawdopodobnie jedyny, który trzyma się cały dzień bez łamania, zbierania w zmarszczkach i nie wygląda jak maska!!!! Bardzo jeszcze sobie chwalę l'oreal true match i mac studio fix czy coś tam
@PyszneBuleczki: oo to tak jak ja :) kiedyś przetestowałam wszystkie jakie były w rossmanie i wszystkie były za ciemne (teraz z oriflame mam vanilla/porcelain) jeszcze na domiar złego odcień idzie w róż ;/
@Mallow: To prawda, tez mam problem :( Naprawdę ciężko coś znaleźć jasnego i to jeszcze w neutralnych tonach. Jakich podkładów już próbowałaś? Mogę wypisać wszystkie jakie próbowałam, które mają naprawdę jasny kolor i ewentualnie je sobie poobczajasz, bo też na każdej cerze podkład będzie wyglądał inaczej, na każdej się inaczej sprawdzi. Np. dla mnie photofocus z wet'n'wild to była tragedia do kwadratu, nigdy nie miałam gorszego produktu, a masa osób się
@PyszneBuleczki: oj niewiele bo jak trafiłam coś z odpowiednim kolorem to się tego trzymałam dość długo (oriflame już chyba 5 rok u mnie leci jak nie dłużej :O) teraz kupiłam to Breathable ale wysusza mi policzki na maksa, wcześniej pamiętam miałam angielskie Rimmel, Wake Me Up - i to też było całkiem spoko (ale u nas nie widziałam koloru odpowiedniego), jeszcze zaszalałam i za 4 zł z biedry kupiłam jakiś -
@Mallow: Spróbuj jeszcze może revlon colorstay, najjaśniejszy z maybelinne superstay, najjaśniejszy z maybelinne fit me, chociaż nie wiem jak z kolorami w Polsce. Z gosha x-ceptional kolor porcelain, więcej nie pamiętam, więc wygląda na to, że nie było nic ciekawego. Jest jeszcze jeden z l'oreal coś tam anti-aging i jest absolutnie cudny na cerze, ale niestety trochę ciemny :(