Wpis z mikrobloga

@Miyazaki: ja zawszłe brałem play na karte i tam jest coś takiego, że kupowało się pakiet za 45 zł internetu na miesiąc chyba 100 gb - i za każde doładowanie się dostawało też GB ( z każdym doładowaniem coraz więcej) po pół roku miałem tak że za doładowanie za 50 zł miałem 100 gb z pakietu i z 100 gb za doładowanie - więc 2 miesiące na tym objechałem.
@Miyazaki: Tego Ci nie powiem bo to chyba zależy od miejsca i ilości osób korzystających z nadajnika.
Ja w krakowie miałem po 15 ściąganie, ale też z dupy się robiło 8. U siebie na wsi miałem niecałe 4 ale jak kupiłem antenę i wystawiłem za okno doszło do 9 - przy moim wcześniejszym internecie do 1 mb byłem w hoy zadowolony. Jak film nie ściągałem w 4 godziny tylko jedną xD.
@Miyazaki miesiąc bez limitu GB w Play dostaniesz już za 49 zł :) Może Cię również zainteresować nasza oferta NEXT. Za 45 zł miesięcznie oferujemy nielimitowane rozmowy i SMSy oraz 50 GB internetu :) Sprawdź szczegóły na www.next.play.pl :)
@play_polska: może w końcu przestaniecie robić ludzi w konia, że niema czegoś takiego jak bez limitu ??
I po 150 czy 100GB schodzi do 1mb - gdzie praktycznie nie da się korzystać z internetu - bo to jest do 1mb - głupia poczta otwiera się 5 minut wtedy - nie wiem czemu uokik z tym jeszcze nie zrobił
@Miyazaki: raczej play i nielimitowany bo jak ojciec jest w strefie lte to żadnego lejka nie będzie i transfer taki sam chyba ze go nie będzie w strefie lte to lejek się załączy
@Miyazaki: Mam mobilke od T-mobile jako domowy net i za 60 zł (teraz nowimaja za 65) mam do 60Mb/s bez limitu (spokojnie nawet 500GB ciagnąłem i nie było problemu). jak narazie od ponad pół roku nie mam żadnych problemów.
@xLogout: byłem siedziałem na tym pakiecie i zresztą abonamencie chyba z 3 lata. I na lte (tak pokazywało na routerze) po sms że wykorzystano cały pakiet danych - internet tak zwalniał ze #!$%@? się na nim dało zrobić, a żeby odpalić film na yt to już w ogole.
@Damiax Cześć Mireczku. Na jak długi okres czasu masz umowę w tym pakiecie. Sam szukam internetu do domu, najlepiej mobilny i to co piszesz to chyba bardzo dobra opcja. ogólnie polecasz ten pakiet?
Pozdro!
@Astygmatyk: hey, wziąłem ten necik na 2 lata, mam go już ponad pół roku, z resztą nie wiem jak teraz ale kiedy ja go brałem była możliwość 2tygodniowego sprawdzenia pakietu. Płaciłeś wtedy tylko za te dni z których korzystałeś sprawdzając możliwości. Na moje okolice (około 15-20 km od Warszawy) sprawuje się bardzo dobrze.