Wpis z mikrobloga

@farmaceut: Mam jakąś za 2 stówki laserową, coś tam się zepsuło i robią się takie poziome kreski, niemniej używam raz na ile i służy już wiele lat. Jak przestanie drukować to kupię nową. samsung ML 1660
  • Odpowiedz
@farmaceut: Polecam kupować oryginalne tonery, zamienniki są bardzo tanie ale niestety łatwo się potem ścierają z kartki. O ile nie będziesz męczył papieru i to będzie leżeć to ok, zamienniki około 20 zł na 2600 stron. Bęben na 12 tyś stron (zamiennik 35 zł). Więc koszta eksploracyjne praktycznie żadne. I ma wifi plus szybko drukuje, nieporównywalnie do atramentówek.
  • Odpowiedz
@farmaceut: mam ta hp i do okazjonalnego druku to bardzo fajna jest. Mam ją z pół roku, a dopiero niedawno te dodawane do niej tusze się skończyły. Mało miejsca zajmuje i jak na razie żadnych problemów czy to z drukiem, czy z bezprzewodowym połączeniem
  • Odpowiedz
@farmaceut: nie wiem ile drukujesz ... na powiedzmy 1-2k na rok może i dla ciebie być ok ... dla mnie napewno nie 30 zł za zamiennik na 1k xd ja za 60 brutto mam do hpka na 6500 stron toner, odpada mi problem bębnów co w przypadku tej drukarki 12k i do wymiany bo licznik .. cena adekwatna do kosztów dalszej eksploatacji. ja do ostrego tyrania kupuje polizingi hp hp 2055dn
  • Odpowiedz
@cysiekw: ja nie rozumiem czegos: mowie, ze do domu/zebyla byla tania w zakupie utrzymaniu/malo drukuje i pytam o rade, a dostaje odpowiedz 'idz se do ksero' xD no #!$%@? dzieki, nie wiedzialem XD
  • Odpowiedz