Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
co myślicie o "powiedzeniu" : "jeśli Ci na czyms/kimś naprawdę zależy to jesteś w stanie dla tego zrezygnować z czegoś innego" w stosunku do związku?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 34
  • Odpowiedz
OP: @Piotero1: ja nic nie widzę, przyjaciółka mówi, że nie, ale moja dziewczyna ma dziwna obsesję że ta przyjaciółka chcę jej mnie odbić. bardo często się o to klocimy i zazwyczaj kończy się, że grozę jej zerwaniem i jest na chwilę spokój

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
OP: @ziomek1602: nah, już kiedyś tak było, że mi zabroniła z nią kontaktu, w związku było idealnie. zero kłótni, żadnych zazdrości ani nic, tylko jak moja przyjaciółka napisała do mnie po roku ciszy gdy mieliśmy nie mieć kontaktu to powiedziałem swojej dziewczynie, że drugi raz na coś takiego sobie nie pozwolę i kłótnie znowu wróciły. ja naprawdę nie rozumiem jej jazd o to, że przyjaciółka chcę jej mnie odebrać i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to sie raczej nie wzielo z niczego. Podczas randek olewasz np rozmowe z dziewczyna bo musisz odpisac koniecznie/zadzwonic do przyjaciolki? Opowiadasz ciagle dziewczynie o przyjaciolce? Poza tym jesli sytuacja tak wyglada to jesli zalezy ci na dziewczynie to powininienes ja uspokoic, dac do zrozumienia ze jest najwazniejsza a nie grozic zerwaniem
  • Odpowiedz
OP: @Piotero1: ale ja jej wiele razy tłumaczyłem, przyjaciółka też i ona dalej nie odpuszcza, nic na nią nie działa oprócz tego zawsze po tym na trochę odpuszcza, ale potem znowu jakieś humorki o przyjaciółkę, że ja to boli itd, mnie też zabolało jak mi kazała z nią kontakt urwać, już jej na to nie pozwolę, zresztą obiecałem to przyjaciółce, że nie pozwolę już jej na coś takiego

Ten komentarz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No a kogo znasz dłużej, dziewczynę czy przyjaciółkę? I powiedz z ręką na sercu, żadne z was czegoś nie próbowało, nawet na samym początku? Jesteś też pewien, że nie dostajesz żadnych sygnałów?

Ja wiem, że jak jest się adorowanym, to jest fajnie i przyjemnie i wręcz chcemy być ślepi, bo liczy się tylko adoracja a nie to by z taką osobą być, ale wierz mi, że z boku to widać
  • Odpowiedz