Wpis z mikrobloga

Miałem nie komentować tego stypowiska YT Shore ale szkoda mi tego typa od czarnej, brałem kiedyś na warsztat takiego szona z poukładanym chłopakiem stypiarzem który by ją na rękach nosił i kupował torebeczki po 800 zł a wystarczyło być rozrywkowym chamem z dobrą bajerą i ruchanie raz w tygodniu bez żadnego problemu, jeszcze miała beke z niego jak dzwonił gdy mi #!$%@?ła petarde, kiedyś to było dla mnie fajne, podbudowywało ego ale odkąd mam różową na poważnie (nie #!$%@? się, było weryfikowane XD) to bym w ryj napluł takim szonom. Czarna pewnie poszła tam tylko dlatego żeby jej instagram poszedł w górę a tu nagle alkohol, fejmowe youtubery i #!$%@? myślała, że zamiast #!$%@? brodacza wyrwie sobie tubera kilkaset k subów i zaistnieje w internecie, jak przetrzeźwieje to nagle będą smutne oczka bo z brodaczem od 2k16 a on pewnie jej wybaczy bo ma zerowe szanse na ruchanie kiedykolwiek lepszej laski niż ona I tak to się kręci Mireczki. Lepiej jeść tort z kolegami niż gówno samemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#danielmagical #patostreamy #youtubeshore
  • 5
@imargam_2137: Podejrzewam, że mój Old Man Papa mógłby się nawet cieszyć z takiej sytuacji. Miałby w końcu spokój. Jak hormonki opadają po paru latach to trzeba kończyć związek i zrobić nowy. Robić wiele dzieci z wieloma zdrowymi kobitami, jak bogaci ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Któreś na pewno będzie udane. Tylko skąd wsiąść na to pieniążki? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°