Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirko, mam problem z różowympaskiem, a dokładniej z jej rodziną (różowa jest najcudowniejszą kobietą na świecie). Problem polega na różnicach w poglądach politycznych, ja sam nie należę ani do neuropy ani do 4konserwy, a już na pewno nie fanatycznie. Ot, zgadzam się i jest mi blisko do części postulatów z jednej jak i drugiej strony. Uczestniczyłem w trolnecie w akcjach trollingowych wymierzonych w jednych i drugich i powiem Wam szczerze, że no #!$%@? gardzę fanatykami z obu stron - nigdy w internecie nie spotkałem takich oszołomów jak fanatycy PIS/PO/KOD, nawet płaskoziemcy, ziembici i antyszczepionkowcy potrafią mieć więcej RiGCzu.
Tyle tytułem wstępu. No i rodzina różowej to tacy #!$%@? kodziarze, czego by PIS nie zrobił to i tak "#!$%@? kaczyński, śmieć", "#!$%@? dojna zmiana", itp. itd. Nie muszę dodawać, że Wyklęci to #!$%@? i bandyci mordujący niewinnych (tak, wiem byli tam też zbrodniarze, ale bez przesady że wszyscy), a dla kontrastu Armia Czerwona to może miała wady ale ogólnie to dobrze ziomki, całe szczęście że nam pomogli wyzwolić się od Niemieckiej okupacji (?).
Wiem, że pola do dyskusji z nimi nie ma. Staram się unikać tematów ww., więc to nie jest głównym problemem (jakoś święta czy inne uroczystości staram się przetrwać - nie jestem typem edgy kuca korwinisty który na pogrzebie babci uświadamia wszystkich, że zasiłek pogrzebowy to wymysł lewactwa i w ogóle pluję na was socjaliści tfu xD). Problem jest w tym, że różowa jest, może nie tyle pod ich wpływem, ale przesiąkła tą ślepą nienawiścią i co jakiś czas pokazuje mi przesłane przez mamunię "memy" z sokzburaka (inb4 sokzburaka i memy xD) i fanpejów solidarni z Leszke/Frasyniukiem/Sthurem (xD), a ja już #!$%@? nie wytrzymuję i tłumaczę jej że połowa z tego gówna co mi pokazuje to baity, a nierzadko baity przy które współtworzyłem (inb4 gen. Kuf Drahrepus xD). Dziś np. pokazała mi jakieś zdjęcie Terleckiego (ponoć) z pogrzebu Adamowicza na którym się uśmiecha i ma #!$%@?ą minę (dziwny ryj ma niezależnie od przyjętej mimiki - wiem o tym) plus typowo kodziarski podpis w stylu - "NO PROSZĘ BARDZO, WIDAĆ KOMU ŚMIERĆ WIELKIEGO POLAKA JEST NA RĘKĘ". Oczywiście na nic moje tłumaczenia, że to tendencyjne i każdego da się w ten sposób przedstawić i że pewnie jakiś debil jej to wysłał (no i tu przegiąłem, bo na 99% to mamunia wysłała, a ja udawałem że nie wiem), skończyło się fochem - właśnie siedzi w drugim pokoju (super sobota bulwo). Najlepsze, że ja sam już nie wiem czy to problem jest ze mną czy z nią i jej rodziną. Na bank duży wpływ na moje zachowanie miało tworzenie baitów i potem masturbowanie się we własnym gronie jacy to my nie jesteśmy zajebiści, a ci narodowcy/pisowcy/lewacy/kodziarze to debile i teraz kiedy różowa pokazuje mi cokolwiek wyglądającego jak kontent z ww grup to patrzę na nią jak na podczłowieka i nic umiem na to poradzić.
#!$%@? jakby nie to, to byłby związek idealny z jedyną niedogodnością jaką byłaby podróż do jej dzbanowatej rodzinki, ehh #!$%@?.
#zwiazki #rozowepaski #neuropa #4konserwy #zalesie


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: EugeniuszZua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirko, mam problem z różowympaskiem...
źródło: comment_sxSwhK74dEBFHMoHvwKDfGo6ty9IbMPH.gif
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ludzie są tak przesiąknięci bezsensownym zaangażowanien w wojenki polityczne że czasem aż trudno w to uwierzyć.

Szczerze mówiąc nie mogłabym być z takim fanatykiem. Próbowałabym jej wyjaśnić, że obie strony sceny politycznej idealne nie są a takie dzielenie narodu i hejtowanie się wzajemnie sterowane fake newsami jest bez sensu, a angażowanie się w to poniekąd obrazą dla własnej inteligencji.
@AnonimoweMirkoWyznania powiem Ci co ja zrobiłem:

Narzeczona w politykę nie interere w ogóle
Teściowie są pro demokratyczni, pro prawa równości i ogólnie to co jest w Europie uznawane za normalność.
Reszta rodziny Teściów to ave TVP a PiS jest spoko bo 500plus a w Peło to złodzieje.

Imieniny ciotki

Cała granda zbiera się w jednym pomieszczeniu
Cyk, wóda idzie w ruch
Kilka kieliszków później Wójek zaczyna:
Tej, bo tero to Tuska przesłuchiwali