Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: Ale widziales te filmy czy tylko patrzysz na numerek? Film jest zdecydowanie duzo gorszy niz pierwowzor co potwierdzaja komentarze na imdb czy filmweb bo 6 to typowa srednia dla wiekszosci filmow.
Tasiemiec SAW/PILA ma duzo gorsze noty pozniejszych filmow niz Swieci2 to Pile oglada sie zdecydowanie "lepiej".
Widzialem film raz i mi nie podszedl - kiedys nawet w necie trafilem na jakas wersja fanowska, lepiej pocieta. Moze kiedys sie wezme
@Chilli_Heatwave: Widziałem pierwszą i drugą część z 5 razy albo i więcej. Druga nie jest tak dobra jak pierwsza ale mówienie, że to mega porażka to #!$%@? populizmów, które nawet nie mają oparcia w rzeczywistych liczbach.

Tasiemiec SAW/PILA ma duzo gorsze noty pozniejszych filmow niz Swieci2 to Pile oglada sie zdecydowanie "lepiej".

Widzialem film raz i mi nie podszedl - kiedys nawet w necie trafilem na jakas wersja fanowska, lepiej pocieta.
@Hatespinner: Jedynke sporo razy, nawet z miesiac temu sobie odswiezylem to dwojke widzialem tylko raz i byla duzo slabsza ze jestem zdania, lepiej by nie powstawala choc film juz dawno z tego co czytalem z ciekawostel, mial chrapke na druga czesc.

Pila, ja jestem zdania iz tylko 3 czesci sa ok, taka trylodia, 1 i 2 sa dobre, potem juz lecialo to w dol ale od kiedy pamietam, podobala mi sie