Wpis z mikrobloga

Właściwie to telewizja nieźle naciągnęła ten zarzut o pochwalaniu. Przed obejrzeniem szota pomyślałem sobie, no idiota żeby pochwalać xD Ale kurde, knur bierze telefon i widać i słychać tonem głosu że przeczytał czyiś komentarz xD https://youtu.be/4KwXtuZcB3M?t=75 Jeśli z tego jego potężny prawnik go nie wybroni to nie wiem. Pochwalanie to jeden zarzut, czy oficjalnie postawiono mu więcej?

#danielmagical
  • 11
  • Odpowiedz
@godoto: goha wystarczy dać na badania psychiatryczne i od buta ma papiery o niepoczytalności jak ona nie wiem jaki jest dzień i rok, a co dopiero kim był prezydent gdańska.
  • Odpowiedz
@koza19921117: on to ma gowno a nie prawnika, jakby byl inteligetny to by wynajął porzadnego prawnika z dobrej firmy ktory by go wyciagał ze wszystkiego no ale pewnie zatrudnia jakis patałachów bo dobry prawnik kosztuje 300-500zl/h

Dobry prawnik by powiedzial ze to cytat czy cos przeciez nie trzeba wyraznie wskazywac UWAGA CYTUJE pan z czatu o nicku .....
  • Odpowiedz
@koza19921117: wiesz co ja nie wierze żeby ta świętą krowe w ogóle cokolwiek dopadło co się nawet z prac społecznych wycfanil. Policja w Toruniu to... Nie mowie bo zaraz mi zapukaja do drzwi a ja makowca nie mam.
  • Odpowiedz